Арт-Спаринг: Ван Гог проти Гогена (Фото)

23 жовтня 2013
Редакція

Безмежне дякую усім учасникам Art Sparring разом з UaModna! Це було просто супер - зібрати в чудовому залі таких креативних та красивих людей!!!

Все вдалося якнайкраще. Даний вечір довів, наскільки талановиті люди можуть бути, деколи несподівано для себе. Навіть вчителі були вражені рівнем майстерності учасників, тому що картини, запропоновані цього разу, були дуже складні. Особливо тішить те, що соняхи на кожній з картин вийшли неповторними. Учасники не побоялися викласти своє бачення (цьому чимало сприяло товариство та вино:):)). Оце й справжній імпресіонізм, справжній хардкор!!!!!!!!

Розповідь: "Арт-Спаринг: Ван Гог проти Гогена", або історія про те, як українці імпресіоністів малювали тут.

Фото: Galyna Ugryna для UaModna

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут