Архітектурні шедеври України

27 березня 2015
Редакція

Іноді, буває, блукаєш нетрями інтернету і зустрічаєш фото чудернацьких, на перший погляд, але дуже цікавих та оригінальних споруд. І мимоволі усвідомлюєш, що залюбки би побачив щось таке на власні очі. А потім починаєш обурюватись, що у твоїй місцевості нічого схожого немає. А може ти просто не знаєш, бо ніколи не цікавився?

Як виявилось, Україна багата різними оригінальними і дивакуватими, красивими і кумедними, новітніми і стародавніми спорудами, які неодмінно варто побачити. Ось кілька з них :)

А як маєте ще якісь цікаві будівлі на приміті, не забувайте ділитись з нами в соціальних мережах або надсилайте фото на електронну адресу mail@uamodna.com ;) 

Фото: www.l-bezdomnii.vkursi.com
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут