Анничка

29 травня 2014
Anna Senik
Формат і склад цієї зйомки мінявся кілька разів по різним, подекуди найдикішим обставинам. Я вже, невластиво мені, відсторонилась, і зрозумівши що не можу впливати на погоду, здоров"я і карму - просто почала спостерігати. Але ще раз підтвердилось "Все що не робиться - робиться на краще".

Знімалась Аня :) спрацювала просто прекрасно, погода налагодилась, і наш творчий порив реалізувався на повну. Окрему вдячність хочу виказати Юлі Г. чия щедрість і доброта подарувала нам можливість використати у зйомці прекрасний старовинний одяг. Вишиванка ручної роботи із чернігівським малюнком була просто неймовірна.

Model: Anna Fedorchenko
Location: The National Museum of Folk Architecture and mode of life of Ukraine in Pyrogiv, Kyiv
Requisite: Julia Glushko

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут