Шкарпетки, що дарують радість: засновники Mushka розповіли про свої фішки

Ми вже розповідали про бренд "Mushka" і вирішили поспілкуватися ближче.

Чому вибрали таку назву?

Більше тижня придумували різні варіанти, радилися з друзями, знайомими. Хотіли не прив'язуватися до одного товару, тому вирішили не додавати до назви «socks» або «шкарпетки». Потім згадали відомі бренди, названі на честь засновників, та поекспериментували з прізвищем, так і народилася "Mushka".  

Ви маєте улюблені моделі, які замовляють найчастіше?

Обожнюємо шкарпетки з кавою та літаками. До речі, деяких українських зірок можна зустріти в наших яскравих шкарпетках.

Шкарпетки з Ейнштейном та короною присутні в кожному другому замовленні. Коли ми створювали першу колекцію, було бажання зробити, в тому числі, і класику, тому у "Mushka" великий вибір яскравих шкарпеток зі смужкою і з горохом. Доволі часто люди мають бажання змінити чорні шкарпетки на щось оригінальне, але не наважуються, тому починають з малого, — наприклад, зі смужок, а потім перейти на більш сміливі дизайни набагато легше. Це свого роду «розгойдування».

Більше продажів онлайн або офлайн?

Поки що онлайн, хоча ми маємо постійних оптових клієнтів і  беремо участь у різноманітних виставках, де реалізуємо наш товар напряму. Але на сьогоднішній день більше продажів через сайт.

  "Mushka" має дуже оригінальну подарункову упаковку, плануєте ще варіанти?

Дякуємо! Так, упаковка — це одна з наших фішок, на яку ми звертаємо особливу увагу. На сьогоднішній день працюємо над макетами під спортивні шкарпетки та сімейні набори, які плануємо випустити в цьому році. 

Чи замовляють шкарпетки жителі інших країн?

Так, «Mushka» вже носять в Ізраїлі, Польщі, Чехії, Іспанії, Грузії, Нідерландах та в Америці. Єдиний нюанс, це доставка. Оптимальна за ціною — Укрпошта, але терміни часто не збігаються з заявленими, доводиться заздалегідь попереджати, що можлива затримка до 10-12 днів.

Чи плануєте відкриття власного магазину?

Так, у планах є. Але думаємо не раніше, ніж за рік. Перший магазин, звичайно, буде в Одесі.

Чи робили незвичайні замовлення?

Так, одного разу в'язали замовлення для байкерів — чорні шкарпетки з черепом та голою дівчиною. Це був незвичний дизайн для нас, та й з чорної нитки в'язали вперше, але вийшло добре:)

Які найближчі плани?

З найближчих — плануємо випустити спортивний набір з трьох пар. В'язати будемо на новому обладнанні зі спеціальної пряжі. Кілька місяців працювали над дизайном і в підсумку з 30-ти варіантів вибрали один, зробимо його в трьох кольорах.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг української Незалежності
Книжки, з якими асоціюється період української незалежності, у кожного можуть бути свої. Але існують такі видання, де незаперечні цінності — герб, мова, національна ідея — стають єдиними і основними у справі формування нашої державності.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше