Odessa fashion week

2 березня 2016
Катерина

Настоящая женщина не преодолевает препятствия, а обходит их. Бороться – это удел воинов. Настоящая женщина никогда не будет играть в супергероя.

Бренд BAMBIZOVA создан для тех девушек, которые уверенно чувствуют себя и на лазурном берегу, и в огромном мегаполисе! Для изготовления моделей используются только лучшие итальянские ткани!

"Моя коллекция - мое отражение, я всегда хочу выглядеть идеально и при этом чувствовать себя комфортно. Основная ткань, которую я использовала - это шёлк, он дарит ощущение легкости и роскоши одновременно, а яркие цвета - оранжевый, нежно голубой, жёлтый - помогают заявить о себе, ведь мы всегда хотим быть в центре внимания" - говорит дизайнер Екатерина Бамбизова.

tel: 066 430 47 60
@: katrisia44@mail.ru
 FB: Екатерина Бамбизова

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше
Тіло не бреше. Причини, профілактика та лікування психосоматичних розладів
Чому не варто і неможливо контролювати емоції, як і для чого проживати їх екологічно. Інтерв'ю з психологом-психосоматологом Оксаною Бамбурою про взаємозв'язок тіла і психіки та профілактику психосоматичних розладів.
Читати більше
Хтось відчуває себе доволі добре, а хтось постійно занепокоєний: як справлятись зі стресами
Що означає "стрес", чому деякі люди постійно страждають від занепокоєння та як з цим справлятись. Спілкуємося про особливості сприйняття стресу та способи його подолання з психоаналітиком Олексієм Лемещуком.
Читати більше