Діана Філатова: "Багато де була, багато що бачила, але в Україні — найкраще"

6 грудня 2018
Справжні

Діана Філатова

Родом: с. Тисменичани.
Освіта: Івано-Франківський коледж технологій та бізнесу “Туристичний та готельно-ресторанний бізнес”.
Місце роботи: ресторан здорового харчування "Mondays".
Сімейний стан: розлучена.
Улюблений колір: рожевий, насичені кольори.
Улюблений відпочинок: море, "адже, коли близько гори, хочеться того, що далі".
Українець-кумир: не кумир, але імпонує Святослав Вакарчук.

Розкажіть, будь ласка, де ви працювали раніше?

Насправді, де лиш не працювала, але наші українські вареники, наприклад, переслідують мене всюди: і тут, і в Польщі, і в Німеччині. Кухарем, помічником кухаря, однак зараз знайшла себе в роботі бармена-баристи в закладі здорового харчування. Люблю варити каву: це ціле мистецтво, насолоджуюся, коли в мене гарно виходить.

Як ставитеся до здорового харчування?

Я взагалі вегетеріанка, тому це навіть доля, що маю зараз таку роботу. Не  маю нічого проти м’ясоїдів: хтось хоче їсть, хтось  ні, кожен має вибір. Mondays я люблю від самого початку: я ходила, куштувала страви і навіть хотіла там працювати. Тут я почуваю себе як в своїй тарілці: мені все подобається, а головне — все смачно.

На якому процесі працювати найважче?

Мабуть, помічником кухаря, який виконує всі роботи на раз. Температра на кухні під 50 і треба все видати  це важко.

У якій страві вам вдалося поєднати непоєднуване і вийшло справді смачно?

Навіть не знаю. Наприклад, ми пропрацьовували смузі, яке складалось з м’яти, ківі та фінікового молока. Ці інгредієнти в мене в голові не складались у щось путнє, а вийшло надзвичайно смачно. Головне пробувати!)

Ви готуєте вдома?

Готую, але все просте. Не видумую собі нічого надзвичайного.

Чим займаєтесь у вільний від роботи час? Маєте хобі?

Вишиваю бісером. Загалом люблю вишивання, вишивала собі, сестрі, другові, знайомим вишиванки. Люблю цю справу, мене це дуже затягує, заспокоює.

Якою була найбільша дитяча мрія?

Розкажу вам трохи про сільські будні малих дітей: пасла корову, любила співати, грати сценки, займатись творчістю. Дуже хотіла реалізувати себе в цьому, однак батьки казали, що це не професія, це не серйозно, потрібно вибирати щось вагоміше, бо "як ти на хліб собі заробиш". Я б дуже хотіла займатись чимось творчим.

Чи думали коли-небудь про еміграцію? Якщо так, то куди і чому?

Емігрувати повністю  ні. Не всі люди усвідомлюють, як у нас тут класно. Ця воля, природа.. За кордоном дихається важче. Багато де була, багато що бачила, але Україна  найкраща. Всюди краса: і гори, і море. Була в Польщі, багато що відвідувала, вони все реставрують, відновлюють, дбають про своє майбутнє. Але приїхала і зрозуміла, що занадто мало відвідувала тут, і вирішила, що треба подивитись своє. Стільки місць, аж не віриться, що це Україна! Поїхали з дівчатами подивитись в Ужгороді на цвітіння сакур, у Кам’янець-Подільський, Львів, Чернівці і очі широко розплющуються від захоплення. У нас стільки всього! А люди, можливо, і не знають про це.


"Багато де була, багато що бачила, але Україна  найкраща".


Чи хотіли б ви стати відомою?

Можливо. Мені не так важлива впізнаваність, а те, який вплив мають ці люди, що вони можуть робити в плані допомоги. Їхню думку сприймають, вони мають більше можливостей для вирішення вагомих проблем, з якими стикаємося сьогодні, до них прислуховуються. Мені подобаються зірки, які займаються благодійністю. Тобто вони заробляють, але й вкладають не тільки в себе, але й в інших.

Читаєте або дивитесь наші медіа?

Читаю більше християнську літературу. Мабуть, це найважливіше, бо нам здається, що звичайні істини ми й так знаємо, але насправді в цьому можна відкрити багато нового для себе. Зараз просто забагато інформації, соціальні мережі, реклама тощо. А зосередитися фактично нема на чому.

Маєте гасло по житті?

За все треба дякувати Богові. Все, що я маю завдяки Йому, завдяки вірі. Потрібно бути вдячними.

Як думаєте, чого не вистачає нашим людям?

Помічати і радіти дрібницям, адже з кожної дрібниці складаються великі речі.

Чого б ви побажали кожному українцеві?

Позитиву та більшої віри, як у самих себе, так і в країну загалом!

Команда UaModna дякує Діані за інтерв'ю.
Бажаємо, щоб її мрія обов'язково стала реальністю!

Більше цікавих інтерв'ю можете прочитати тут.

Розмовляла Дарія Перевозова

*Важливо! Будь-яке порушення авторського права карається законом!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг української Незалежності
Книжки, з якими асоціюється період української незалежності, у кожного можуть бути свої. Але існують такі видання, де незаперечні цінності — герб, мова, національна ідея — стають єдиними і основними у справі формування нашої державності.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше