Інтерв'ю з фотографом. Олена Кавкун

7 березня 2017
Фотограф
Олена – фотограф зі Львова, яка розвиваючи себе у цій діяльності, знаходить нові грані у фотографії та старається поширити їх у маси через своє власне бачення мистецтва.
 
Сама Олена за освітою магістр права і, в принципі, у її виборі професії й близько не було фотографії. Хоча, ні. За словами дівчини, одне заняття таки було: "Єдине, що було в моєму університетському навчанні пов’язане з фотографією – це одне практичне заняття з курсу криміналістики: фотографічна фіксація місця події :)".
 
Після навчання вона почала працювати у різних сферах – приватного бізнесу, нерухомості та бізнес-освіти, які ніяк не пов’язувалися із фотомистецтвом.

Проте, настав момент, коли вона зрозуміла, що фотографія — це саме те, що їй потрібно. Ось як про це згадує Оленка: "В один момент усвідомила, чим саме я можу бути корисна світові, та що приносить мені задоволення, незалежно від прибутковості чи неприбутковості".

Читайте повністю інтерв'ю з Оленою – на нашому сайті!
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сливка про силу: як львівська інтеліґентка своєю книгою торкає читачів
Ми розповімо, як Юля вражає читачів Інстаґраму глибокими думками та щирими текстами. І як так сталось, що соцмережа не для всіх є комерційною? Юлія Сливка розповіла нам про книгу, власну справу та особливе бачення літератури.
Читати більше
Шкарпетки, що дарують радість: засновники Mushka розповіли про свої фішки
UaModna раніше розповідала про бренд яскравих шкарпеток, які стали незамінним маст-хевом українців. Які ж секрети успіху Mushka та плани на майбутнє? Наша редакція розвідала все:)
Читати більше