"Useful for Victory" про натуральну косметику

28 липня 2016
usefulforvictory

Вікторіє, як у Вас виникла ідея створювати косметику?

Чесно кажучи, ідея виникла коли в мене з’явився молодший братик – 9 років тому. Здавалось, що в нього була алергія на все. Саме тоді, прийшло усвідомлення та рішення в сім’ї, що потрібно відмовитись від будь-якої промислової побутової хімії, яка безперечно є шкідливою. Ми шукали альтернативу. Почали знаходити та купувати натуральні та екологічні засоби.

З часом прийшло розуміння, що вся косметика, яка є на нашій поличці теж не є такою корисною для нас, як про неї говорить реклама. І першим нашим кроком назустріч органічній косметиці стала повна відмова від кремів та лосьйонів. Натомість ми почали користатись рослинними оліями. Я усвідомила, що для збереження власного здоров’я необхідно користуватися тільки тими засобами, що дала нам сама природа.

З часом я почала гостро відчувати, як повсюдно забруднюється навколишнє середовище. І мені стало дуже шкода, що так багато людей не усвідомлюють, яку шкоду ми завдаємо нашим майбутнім поколінням тим, що просто наносимо якийсь крем на обличчя або миємо підлогу хімічними засобами.

З чого Ви починали?

Так, як я вже сказала, починали ми з натуральних олій, які купували вже готові, але робили різні композиції, бо кожна олія має свої властивості. Але часто в мене поставало питання: "Як бути з миючими засобами?". Ми користувалися "дитячим милом". Я вирішила збагатити це мило рослинними оліями і таким чином покращити його властивості. Коли я розплавила дитяче мило - була шокована! Я не очікувала настільки неприємного запаху від тієї маси, що утворилась.

Я зрозуміла, що не варто так сліпо вірити порадам з Інтернету, які пропонували варити мило на основі "дитячого". Потім був період мила з основи, але це мило все одно не задовольняло мої внутрішні запити. Я не знала з чого складається ця основа. З того часу я почала варити мило з нуля сама. Це мене захоплює! Кожного разу вражаюсь магією створення мила!

Чому Ви обрали таку назву: "Useful for Victory" для своєї майстерні?

Коли я почала цю справу, моя мама мені часто давала поради (як і зараз дає): "Завжди роби тільки корисне для людей! Завжди роби тільки те, в чому ти впевнена, в чому ти глибоко переконана, що воно є корисним, важливим для тебе, для людей, для планети! Бо це твоя перемога! Перемога, яку ти можеш розділити з іншими. Це перемога людей та навколишньої живої природи". Тому і прийшла назва: Useful – корисно, for Victory – для перемоги.

Чому це так важливо, користуватись саме органічною косметикою?

Органічна косметика набирає зараз великої популярності у світі. Тому що люди починають замислюватися, яку планету вони залишать після себе, своїм нащадкам. Важливість даного питання неможливо переоцінити, а тільки недооцінити. Природа настільки мудро продумана, настільки геніально, що в ній є все, не більше і не менше, але точно стільки, скільки нам потрібно для нашого здорового та довготривалого життя.

Просто варто і навіть необхідно прийняти від Бога ці щедрі та турботливі природні подарунки. Люди свідомо відмовляються від того, що зробить їх красивішими та здоровішими на дуже довгі роки. Дуже важливо, щоб відчути справжнє щастя в житті - бути в гармонії з природою, а використання натуральних засобів по догляду за своїм тілом та за своїм простором допоможе Вам віднайти цю гармонію.
 


Чим Ви займаєтесь окрім виготовлення косметики?

Я – студентка "Києво-Могилянської академії" навчаюсь на правничому факультеті, мене захоплює філософія, психологія, правознавство. Люблю читати книги, вірші, займаюсь журналістикою, дуже люблю вишивати, веду та пропагую здоровий спосіб життя, агітую за екологічний рух на Землі і є засновником молодіжного руху ГО "Всеукраїнська Академія Автентики" з цих питань. Займаюсь благодійністю.

Розкажіть про Ваші плани на майбутнє.

Я мрію щоб всі, абсолютно всі люди на планеті користувались тільки тими засобами по догляду, які нам дає природа. Але на сьогодні я маю, з реальних планів такі:
 

  • Розвивати громадську діяльність з питань екологічного руху.

  • Проводити майстер-класи з дітьми по виготовленню простих засобів по догляду. До прикладу: зубних паст, помадок. Щоб розповідати дітям про важливість цього питання.

  • Постійно вдосконалюватись, вчитися, пізнавати.

  • Розвивати свій бізнес.

  • Створити і вести блог на каналі "YouTube"

  • Активно займатись благодійністю.

  • Подорожувати по світу, вивчати давні секретні рецепти засобів по догляду за тілом різних культур та націй.
     

Що Вас надихає?

Мене надихає приклад моєї мами, яка є дуже творчою та незвичайною особистістю в моєму житті. Я їй вдячна, що вона виховала мене саме так, а не інакше. Мене надихають люди, які вірять в мене! Мене надихає вдячність людей, яким допомагають мої засоби. Мене надихає що таких людей, які думають не тільки про свою красу і здоров’я, а й про бережливе ставлення до планети дуже багато. Мене надихають книги, приклади інших успішних людей. Мене надихає сонце, вітер, кожна квітка, кожна травичка, яка має стільки сили і стільки бажання допомогти людині, піклуватися про неї. Мене завжди надихає краса природи, її мудрість та добро.
 


Побажайте щось читачам.

Я Вам щиро бажаю здоров’я, добра та краси: внутрішньої та зовнішньої. Завжди будьте в гармонії з собою та світом. І, звичайно, будьте уважними до себе, любіть себе та все, що Вас оточує, користуйтесь тільки тим, що варте Вас, тільки тим, що піклується саме про Вас, тільки тим, що подароване Богом для Вас! А я намагатимусь і далі робити все для Вашої краси та здоров'я.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com