«Цікаве хобі – улюблена робота!»

5 лютого 2020
IntoNation.Kyiv

Як поєднати роботу з хобі? Як займатися тим, що приносить тобі натхнення, життєву та творчу енергію? Як мотивувати себе та надихати інших?

 Можливо кожен з нас не раз мріяв про те, як заробляти на своєму хобі. Про те, чи може хобі стати найкращою роботою погодилась поділитися молода викладачка вокалу та талановита театральна діячка Катерина Олександрівна, яка працює у Вишгородській дитячій музичній школі викладачем з естрадного співу.

Розкажіть нам, будь-ласка, про свій життєвий шлях,  який привів Вас саме до музики?

Я закінчила Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтва, зараз навчаюсь у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв на магістра. Музика для мене була відкриттям ще з дитинства. Мама мені розповідала, що першу свою пісню я вивчила у 2 роки коли співала у караоке дома. Коли я пішла до школи, всіх запрошували у гурток "Весна", і я захотіла піти займатися. За пів року, що я там займалася, я стала солісткою, та співала пісню, яка називається "Волошки", наскільки я пам'ятаю. Але життя склалося так, що ми переїхали з батьками, і я захотіла піти до музичної школи. Першою в моєму житті музичною школою була школа імені Стефана Турчака. Я провчилася там два роки, та нам знову треба було переїхати, і ми опинилися у Вишгороді. Тут я пішла до музичної школи, на дві спеціальності, фортепіано та вокал, і з успіхом її закінчила. А тепер сама стала викладати у цій школі.

- Ви граєте у виставах, розкажіть нам, будь-ласка, більше про свою театральну діяльність. У яких мюзиклах, виставах Ви брали участь та які ролі Ви грали?

- Я приймала участь двічі у мюзиклі «Крижане серце», де грала роль Анни. Пізніше приймала участь у мюзиклі «Найвеличніший шоумен», в якому грала роль оперної діви Дженні Лінд. Також я встигоа написати мюзикл «Екскурсія по місяцях», який ми виконали у музичній школі. Наразі ми працюємо над проектом «Оленка у країні казок».

- Що Ви відчуваєте, коли виступаєте на сцені?

- звичайно ж хвилювання не тільки за себе, а й за усіх акторів. Тому що виступ на сцені з піснею – це одне, а виступ з театральним дійством – це набагато складніше.

-  Якого героя, Ви грали останнього разу на сцені?

- У Вишгородському ДК Енергетик, 25 травня в мюзиклі «Найвеличніший шоумен»(за мотивами американської біографічної кінодрами "The Greatest Showman"). Я грала образ швецького солов'я, міс Дженні Лінд - це дійсно існуюча людина, тільки її звали Енні або Ені Лінд. Вона дійсно була оперною співачкою і вона дійсно приймала участь з Барнумом. Він в реальному житті її запросив на концерт, є достовірна афіша. У неї дуже цікава біографія. У реальному житті у них з Барнумом був роман. Але, оскільки він всеодно був ближчий до сім'ї, він відкинув її. Ми в мюзиклі намагалися не притягати любовну лінію, також як це було зроблено у фільмі, але все таки сцену з розлученнням ми максимально узяли з її внутрішньої образи.

Образ шкідливої, самолюбної особи, егоїстичної особи, яка думає тільки про те, де б знайти вигоду. " Я все - ви ніхто "! Такою мене задумав режисер, я хотіла підтримати любовну лінію між Джені Лінд і Барнумом, але наш колега, Олексей Кожан, не захотів цього, він сказав, що " ти гратимеш саме таку , немиролюбну дівчину, яка просто візьме і бросить все.

- Які у вас були труднощі з тим, щоб увійти до ролі, легко було?

- Ні, вийшло взагалі не відразу, тому що мені ближче м'які ролі. Наприклад, роль, коли я грала Ганну в постановці «Холодне серце», вона мені була дуже близька, тому що вона така мрійлива, легка, нехай легковажна, але це близький образ мені, хоча це й швидко приїдається.

У цьому мюзиклі  я сама писала свої репліки, і Барнума, і цю сцену взагалі я писала сама і напевно це мені допомогло ужитися в роль, тому що тоді у мене було натхнення, і це допомогло. Але в основному мене цей актор Барнум дуже вивів з рівноваги ( сміється ) тому мені захотілося сказати в обличчя все цій людині у цій сцені, і всією своєю поведінкою сказати: « Я0000Як я я тебе ненавиджу!» (Він мене просто трохи не впустив з підтримки під час танців)

 - Траплялися невдачі, поразки під час виступів?

-Загалом значних поразок не було. Іноді забувала текст пісні, або вимикався мікрофон. Все як завжди!

- Які труднощі виникають у роботі з дітьми?

 У роботі з дітьми є багато нюансів. Наприклад, підібрати до кожного підхід. Бути їм не просто вчителем, а й другом, тим, з ким можна поговорити на різні теми.

- Ви застосовуєте інноваційні, особливі методи під час навчання дітей?

- Іноваційних методів навчання немає. Ми розпівуємось на голосні та приголосні звуки, побимо вправи на дикцію та дихання.

- Скажіть, будь-ласка, чи Ви виступаєте або співпрацюте з якимось музичним гуртом?

- Була учасником гурту Fly of butterfly. Потім гурт змінив назву на Great people. Але він розпався. Зараз я не беру участь у гуртах, бо є свій проект, який приносить мені велике задоволення!

  - Чи брали у вас уроки вокалу неординарні, яскраві особистості?

  - Ні, таких людей я ще не навчала, але дуже хотілося б.

- Розкажіть будь ласка детальніше про ваш проект?

- Проект мюзиклу називається "Оленка у країні казок". В ньому беруть участь діти з музичної школи та вокальної студії Be Bright. Це мюзикл про любов до близьких та рідних людей, у якому відбуватиметься диво та казка.

- А  відчували Ви  страх перед публікою, як його побороли?

-Так, звісно відчувала. Я навіть зараз буває, хвилююсь перед виступом. Але я в свій час поборола страх таким чином. Я уявляла, що співаю для когось дуже рідного, чи коханого. Я зрозуміла, що якщо ти ловил кайф на сцені від свого виступу, ти не будеш хвилюватися.

- Які ще мюзикли плануєте ставити?

- Хочу у наступному році поставити новорічну казку. У подальшому, хочу поставити свій авторський мюзикл "Країна білих птахів". Він вже в розробці, але прем'єра буде не раніше ніж за 2-3 роки.

Дуже дякуємо Вам за приділений час та відповіді. Бажаємо Вам успіхів!

Спілкувалася журналіст IntoNation Гладких Анна

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг української Незалежності
Книжки, з якими асоціюється період української незалежності, у кожного можуть бути свої. Але існують такі видання, де незаперечні цінності — герб, мова, національна ідея — стають єдиними і основними у справі формування нашої державності.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше