Heyday Ukraine Brand

Heyday Ukraine - це проект, який створили Роман Зорій, Цюпко Сергій та Андрій Павліківський. Вони будують нову, омріяну, квітучу Україну! Це більше ніж одяг, це наша свідомість, це віра в наших серцях, це обіцянка самому собі стати кращими!

Розкажіть  що ж таке Heyday Ukraine і з чого все почалося?
 
Бренд створила команда з трьох людей. Всі ми молоді хлопці, а головне — найкращі друзі. Окрім одягу займаємось ще й рекламою, ведемо некомерційний проект по саморозвитку для молоді "Idea Breakfast". Але ми завжди мріяли створювати одяг. У світлі перебудови нашої держави ми не можемо стояти осторонь, адже усвідомлюємо, що майбутнє — це ми. Потрібно брати ініціативу у свої руки та будувати світ, у якому хочеться жити. Офіційно ми про себе заявили 17 червня, з'явившись у соціальних мережах. З моменту прийняття рішення створити проект та до його реалізації пройшло 3 місяці. Жодна із ночей протягом цього часу не була доспаною. Нами було вкладено багато зусиль та старань, і ми, безперечно, гордимось результатом. Основну сатисфакцію звісно забезпечують подяка та схвальні відгуки щасливих клієнтів, а їх, на щастя, багато :)
 

Яка мета вашої діяльності?
 
Метою, в першу чергу, є пошиття якісного та функціонального одягу, доступного такій молоді, якою є ми самі. На нашу думку, фраза "Made in Ukraine" повинна бути підкріплена не тільки патріотизмом, а й висококласним продуктом. І тільки тоді, коли цей продукт є конкурентноздатним, можна відповідально заявити, що ми, українці, робимо для українців і в Україні.

Дехто з нас вже встиг пожити за кордоном, але повернувся на Батьківщину. Хочеться жити та професійно розвиватись у процвітаючій країні, де найвищим пріоритетом є люди. Саме так народилась назва Heyday Ukraine, що в перекладі означає "Розквітай, Україно". Метою нашої патріотичної колекції є показати наші традиційні народні символи у новому позитивному та сучасному світлі. Щоб прогресивна українська молодь ставилась до нашої культурної спадщини, як, наприклад, британці ставляться до свого прапора, який завжди стильний та у тренді.

Так народились ідеї всіх наших моделей та принтів, які вміло реалізували ілюстратори з команди "Ink Ration". Особлива подяка Міші Присташу та молодому таланту Юлі Стрипі.

Дизайн футболок та світшотів ми розробляли самі. Шиємось у місті Києві, де у нас є професійні підрядники. У нас склався продуктивний робочий діалог, ми близькі за духом. Вони розуміють наші вимоги та цілі, а ми задоволені їхньою реалізацією, тож в майбутньому старатимемось підняти планку ще вище.
 

Можливо ви чули критику на свою адресу щодо несприйняття вашої діяльності, адже дехто вважає неправильним такий комерційний хід. Що можете сказати про це?
 
Ми дуже добре ставимось до конструктивної та до будь-якої критики загалом, оскільки це стимул росту та вдосконалення. За період нашого існування ми не отримали практично жодної критики, тільки подяку та схвальні відгуки. Багато людей кажуть, що нам вдалось втілити в життя їхні думки та бажання, а це найкращий відгук для нас, адже це надихає нас рухатись далі та розвиватись! Є категорія інтернет хейтерів, які звинувачують нас у спекуляції патріотичною темою в меркантильних інтересах. Ми від цього дуже далекі, уваги на ці коментарі не звертаємо. Виходить замкнуте коло: всім хочеться купувати та носити українське, прославляти та гордитись своєю Батьківщиною, а коли ти створюєш якісний вітчизняний продукт для людей за максимально лояльними цінами, то ти — спекулянт. Ми робимо те, що вважаємо правильним. Хочемо розвиватися та досягати своєї мети, надихати молодь, будувати кращий світ.
 

Хтось із українських знаменитостей підтримує вашу ініціативу?
 
Всі люди, які розділяють нашу позицію та місію, залюбки носять наш продукт. Дуже приємно було побачити гурт С.К.А.Й. на львівському концерті у наших футболках. Це справило дійсно крутий ефект, відчувалась атмосфера єдності та піднесення, а ми саме для цього працюємо. Багато зірок публічно говорять про патріотизм та любов до України, а ми даємо їм можливість класно візуалізувати свою позицію. І це круто, коли люди, які безумовно впливають на нашу свідомість, на піснях та творчості яких ми виросли та живемо, посилають правильний меседж. Це нас єднає.
 

Чи є у вас в планах поширювати свою продукцію за кордоном?
 
Багато речей уже поїхало за кордон. На жаль, не всі мали змогу відчути себе частиною нашої спільної перемоги, але всі гордяться своїм корінням та нацією. Ми працюємо над налагодженням доставки за кордон, надіємось реалізувати ці механізми в найближчий час.
 

А на кінець хочеться сказати, що ми прості хлопці (як ми себе любимо називати — "the Good Guys"), які щодня працюють та розвиваються у різних напрямках та відкриті для світу. І хочемо Вам усім побажати одне — любіть нашу Україну!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Христина Якимів Христина Якимів 12 вересня 2014
Ігор, ви можете зі мною сконтактуватися через Facebook для початку - Christine Yakymiw.
Igor Stefurak 11 вересня 2014
Христино, як з ваи можна сконтактувати?
5 книг української Незалежності
Книжки, з якими асоціюється період української незалежності, у кожного можуть бути свої. Але існують такі видання, де незаперечні цінності — герб, мова, національна ідея — стають єдиними і основними у справі формування нашої державності.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше