"Для мене бізнес-це гра"-інтерв'ю з засновником сендвіч-бару freshline.

10 квітня 2021
Марія

-Яка ідея закладалася в бізнес? Це було просто бажання мати щось своє, або хотілося нести користь людям?

-Кожен бізнес починається з того, що у тебе всередині щось горить, у тебе є якийсь вогник і ти просто не можеш сидіти на місці. Ти весь час щось робиш, весь час щось пробуєш. Я не можу сказати, що з самого початку був присутній мотив зробити світ кращим, це приходить з часом. Спочатку у всіх свої мотиви, особисто для мене-гра. Для мене бізнес-це гра, він до цих пір залишається грою. Це щось захоплююче. Тут ти завжди намагаєшся робити щось нове, дуже круто, коли ти з нічого щось створюєш і отримуєш від цього особливий кайф. Мені просто було весело, цікаво і мені хотілося драйву. Вже потім, в певний момент ти розумієш, що все виходить, розумієш, що це потрібно людям. Це прийшло років через п'ять, коли «FRESHLINE» був уже розвиненою мережею. Я прокинувся вранці і зрозумів для чого я працюю, що це дає. Кожен день тисячі людей купують щось в нашій мережі. Я зрозумів, що ми даємо їм час. Людина приходить і швидко отримує ту їжу, яку він хоче за 2-3 хвилини. Це дає йому можливість, що залишився, інвестувати в щось інше, важливе.

-Через те, що замовлення видаються швидко, «FRESHLINE» вважається фастфудом. У людей склалася думка, що фастфуд-це погано і зовсім не корисно. Але ж у «FRESHLINE» є вибір, і в будь-якому випадку це щось корисне, без цих стереотипних жирних і смажених продуктів. Як ви до цього ставитеся і чи боретеся?

-Дуже поганий відбиток завдяки закладам з негативною репутацією в плані «корисно-не корисно», склалося історично, що фастфуд для людей-це те, що несе шкоду здоров'ю. Але в швидкому харчуванні за великим рахунком немає нічого поганого. Швидке харчування дає можливість заощадити час, але зараз стоїть питання про якість. На даний момент з'являється багато нових закладів, які дають можливість швидко поїсти, але при цьому не несуть шкоди. Ми намагаємося і робимо все для того, щоб у «FRESHLINE» була можливість вибрати здорову їжу. Є сендвічі для вегетаріанців, є лінійка салатів, яка постійно розширюється, включаючи самсалат, який я їм практично кожен день вже протягом довгого часу.
«І не дивлячись на те, що я старий, я ще досить в гарній формі-жартує Вадим, -
може це завдяки плаванню, а може завдяки самсалату. »

-У кожної компанії бувають злети і падіння, чи був у вас переломний момент, коли хотілося все кинути і закрити компанію?

-Ні, кинути все і закрити компанію звичайно ж ні. У мене, як і у будь-якої людини є періоди хороші і погані і у компанії теж є періоди, коли нам важко. Кожен раз, коли нам стає важко, ми збираємося і починаємо працювати подвійно. У нас прекрасний колектив і завдяки цьому ми здатні в складних ситуаціях консолідуватися, збиратися і долати якісь труднощі разом.

-Ви можете розповісти хоча б про один випадок вдалого маркетингового ходу? І про найжахливіший, якщо такий був.

-Начну з жахливого, був негативний досвід, коли ми найняли одне з найбільших рекламних агентств, яке розкручувало один захід-поїдання сендвічів на швидкість. Вони зняли абсолютно жахливий і вульгарний ролик. Він набрав багато переглядів і став популярним, але в негативному плані. Моєю помилкою стало те, що я його пропустив в мережу, що я не зупинив його. Я вважаю це катастрофою.
Класних маркетингових ходів, які спрацювали, були десятки. Наприклад якось першого вересня, я записав відео, в якому привітав з настанням навчального року і сказав, що весь місяць школярам другий сендвіч в подарунок. На відміну від іншої аудиторії, школярі дуже рухливі і активні, вони дуже швидко рознесли цю новину. Тоді кількість відвідувачів збільшилась в два рази. Справа в тому, що якщо одна людина в школі дізнавалася про цю акцію, то на наступний день у нас була вже вся школа. Популярності і уваги до
«FRESHLINE» це принесло чимало.

-Багато людей, у яких є свій бізнес, пишуть книги. Чи хотіли б ви створити свою?

-Не те що хотілося, для неї навіть є напрацювання. У якийсь період, роки чотири тому, я зробив кістяк цієї книги. Я взяв ідею книги, зібрав навколо цієї ідеї весь потрібний матеріал, фактично її потрібно було наповнити тільки контентом. Вона називалася «101 секрет управління бізнесом». Там було близько 130 моїх тез і під кожен була підібрана якась метафора чи жарт, слід було тільки розгорнути ідею, дописати по кілька пропозицій під кожне правило, але у мене змінилися пріоритети. Але щоб ці напрацювання не залишилися на полиці, я їх запостив в соціальні мережі і зараз там є всі тези, розбиті по блоках: виробництво, менеджмент, співпраця з партнерами та інші. За цими правилами дуже добре можна зрозуміти мої принципи ведення бізнесу.

-Месендж, який ви хочете донести до людей від своєї компанії або ж особисто від себе

-Я хочу, щоб люди сприймали своє життя як кайф. Речі, які дає «FRESHLINE» -це про задоволення. Крім того, що ми економимо час, ми також даємо людям насолоду: хрусткий хліб, сир що тягнеться, соковита курочка. Зараз люди не сприймають їжу як просто спосіб отримання енергії, вони думають про смак. Для мене це драйв. Драйв-це про час і про кайф. Я бажаю драйву, драйву у всіх справах, якими ви займаєтеся. Отримуйте задоволення від тієї швидкості, на якій ви живете. Живіть це життя з повним смаком, з повним задоволенням і на максимальній швидкості.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг української Незалежності
Книжки, з якими асоціюється період української незалежності, у кожного можуть бути свої. Але існують такі видання, де незаперечні цінності — герб, мова, національна ідея — стають єдиними і основними у справі формування нашої державності.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше