Читати більше
"Бережани Трофі - 2013": болото емоціям - не завада
23-25 серпня, на Тернопільщину з’їхалися шанувальники їзди по бездоріжжю. Ні дощ, ні болото їх стримати не змогли:). Власники «залізних коней» зібралися з усіх куточків України і Бережанщина просто тремтіла від наїздів позашляховиків, квадроциклів та кросових мотоциклів.
Учасники задоволені, а очевидці вражені побаченим. Перед змаганнями водії, за правилами, «досліджували» територію. Наші відеокореспонденти Юлія Микитюк та Андрій Мончак навіть взяли участь в екстримальній рятувальній експедиції на позашляховику, що тривала майже цілу ніч. Також їм вдалося взяти інтерв’ю в одного зі співорганізаторів «Бережани Трофі 2013» Сергія Чапрака, яке Вам і пропонуємо нижче :).
Доброго дня, представтесь, будь ласка.
Мене звати Сергій, я організатор “Бережани ТРОФІ 2013”.
Яка мета вашого заходу:
Насамперед, об`єднати однодумців, та надати їм можливість зібратися тут, поспілкуватися, поділитися своїми здобутками в конструюванні техніки, обмінятися ідеями. Ну і, звісно, покататися. Власне, хочеться щоб збиралися саме однодумці. Для заохочення учасників готуємо призи.
Скільки вже було проведено таких перегонів?
Перш за все, це не зовсім перегони, а GPS-орієнтування. Ми заздалегідь готуємося до цих змагань, їздимо лісами, ставимо точки, записуємо їхні координати на GPS. Потім кожному учаснику вводимо координати в його особистий GPS, і завданням учасників є зібрати максимальну кількість точок за 24 години.
Тут, на Бережанщині, ми проводимо джипінг втретє. Перший такий захід відбувся у 2011 році.
Яка кількість учасників цього року?
Змагання тільки розпочалося і ми ще не готові оголосити точну цифру за підсумками реєстрації. Втім, можу запевнити, що з кожним роком їх все більше і більше.
А іноземці беруть участь?
У нас є ціль залучати учасники з інших країн. Цього року приїхали гості, які проживають в Словаччині. У них є власна фірма, вони привезли додаткове обладнання до джипів. Гості розповідають, що їхні товариші зі Словаччини хотіли б зустрітися на «нейтральній» території та влаштувати міжнародний турнір. Думаю, це буде десь ближче до території Закарпаття.
Чи є у вас фінансова підтримка від держави?
О-о-о… (Посміхається) Фінансове питання дуже болюче і ніякої підтримки від держави, на жаль, немає. Це все робиться за власний кошт та за кошти спонсорів.
Який цьогорічний маршрут?
Мені важко розповісти вам про маршрут, тому що він проходить лісами та полями Бережанського району. Наприклад, коли ми ставили ці точки, то наїздили 120 км. Все залежить від учасника - він може наїздити і 250 і 300 км. Багато залежить від роботи штурмана: якщо він працює вдало, то, я думаю, можна наїздити мінімум 150 км, а якщо ні, то й усі 300 км.
Чи складний даний маршрут, на вашу думку?
В регламенті наших змагань було прописано, що всі маршрути діляться на три категорії:
TR1 - для серійних позашляховиків;
TR2 - підготовлені позашляховики;
TR3 - для модифікованих авто.
Залежно від того, як підготовлена машина, визначають і складність маршруту. Тобто є точки для TR1, TR2, TR3 – для слабших, сильніших і найсильніших.
Що потрібно для того, щоби взяти участь у такому заході?
Потрібно мати бажання, любов до джипа і сам джип!
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше