АРТЕМ ШОШИН І МОЛОДИЙ БАЛЕТ ВОЛИНІ

Артем Шошин – 22-річний лучанин. Займатися бальними танцями почав досить пізно – у 16 років. Каже, що з того часу його життя поділилося на дві частини – до танців і після. На паркеті працювати доводилося дуже багато, але це вартувало вкладених зусиль. Зі своєю партнеркою здобув перемоги у численних міжнародних бальних конкурсах і переконався, що заняття хореографією допомагають виробляти гормон щастя.

Окрім танців, мав іще одну пристрасть – щоп’ятниці переглядав шоу "Танцюють всі!". Коли виповнилося 18, вирішив спробувати свої сили. Із першої спроби потрапив до сотні найкращих, але далі не пройшов. Тоді закохався у стиль Contemporаry і вже через півроку став переможцем престижного міжнародного конкурсу в категорії "соло професіонала Contemporary".

Після четвертого сезону "Танцюють всі", з якого "вилетів" у передостанній день, на запрошення легендарного балетмейстера Валерія Михайлівського переїхав у Санкт-Петербург і почав працювати в труппі Санкт-Петербурзького Чоловічого Балету. За два тижні мусив не лише вивчити програму спектаклю і стати на пуанти, а ще й "приміряти" на себе жіночий образ.

У п’ятому сезоні "Танцюють всі!" став фіналістом і потрапив до 20-ки найкращих.

Отож, ти увійшов до 20-ки кращих танцюристів України. Що відчув, коли усвідомив це?

Коли я стояв на сцені за крок до фіналу і судді запитали, яким вони побачать мене у 20-ці, відповів: "Найщасливішим!". Так і сталося. Я справді почувався неймовірно щасливим, бо до цієї мети йшов дуже довго.

Що у твоєму житті змінила участь у шоу "Танцюють всі"?

Найперш, це було здійснення мрії. Це зробило мене відомим, принесло багато пропозицій для участі в різних проектах, роботи в балеті, допомогло завести багато корисних зв’язків.

Не секрет, що танцівникам доводиться багато працювати над собою. Скільки годин на добу ти проводиш у танцях?

Трапляється по-різному, але в середньому – від шести до десяти годин. Це щодня й обов’язково.

Як ти потрапив у труппу Санкт-Петербурзького чоловічого балету? Які враження залишилися після роботи там?

Мене помітили в одному з конкурсів, де я брав участь. Мені зателефонував сам Валерій Михайловський і запросив приїхати на проби, які я пройшов і зрештою там і залишився. Це були щасливі роки, які не забуду ніколи! Вдячний Валерію Михайловському, який вклав у мене багато техніки й артистизму! Не знаю, як словами описати роботу в одному з найзнаменитіших балетних колективів світу! Це було супер.

Валерій Михайловський – уродженець Луцького району, артист балету і балетмейстер. Був солістом Одеського театру опери й балету, Театру балету під керівництвом Бориса Ейфмана. У 1992 році заснував "Санкт-Петербурзький Чоловічий Балет Валерія Михайловського". Його танцівники виконують як чоловічі партії, так і жіночі. Мені довелося вийти на сцену й у жіночому образі.

Знаю, що ти також став чемпіоном світу з Show-dance. Що це за вид танців?

Сучасний, досить відомий вид танців, який є такою собі мішаниною стилів. Включає в себе класичну хореографію, гімнастичні трюки й різні елементи шоу. Дуже видовищно.

Розкажи про свій проект - "Молодий театр Волині". 

Це була моя давня задумка – створити такий колектив. Він об’єднує 13 волинських танцівників. Є і представник Володимира-Волинського – Стас Кузнєчихін. Для нас це не робота, це як сім’я. Ми усі давно дружимо, спілкуємося. І до втілення цієї ідеї йшли вісім місяців, але 30 серпня нарешті відбулася прем’єра. До речі, нас підтримав відомий хореограф Раду Поклітару. 

Зараз готуємо постановку "Ехо її кроків". Вона розповідає про стареньку леді, яка згадує найяскравіші моменти свого життя. Під час спектаклю глядач зможе і посміятися, і поплакати, і, гарантуємо, отримає хорошу порцію натхнення. 

Чекаємо вас у Володимирі-Волинському 27 грудня о 18.00 в РБК!
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг української Незалежності
Книжки, з якими асоціюється період української незалежності, у кожного можуть бути свої. Але існують такі видання, де незаперечні цінності — герб, мова, національна ідея — стають єдиними і основними у справі формування нашої державності.
Читати більше
Не шукати зручний момент: є шанс, що він не настане
Про нове життя з Нового року: чому хочеться все змінити та як насправді це реалізувати в 2022 році. Інтерв'ю з практикуючим психологом Інною Гречко про шанси почати щось нове і краще з Нового року.
Читати більше