10 грудня 2020 року
Аврора Рей
Оновлення Вознесіння
Важливість злому вашої здатності мозку

Лідери рептилоїдів цього світу є істотами четвертого виміру.

Вони не мають можливості піднятися у п’ятий вимір. Їх здібності, а також інтелект обмежені.

В цей час більшість людей все ще живуть у реальності третього виміру, але на відміну від тих, хто керував ними немислимо жорстоко, вони (люди) мають можливість піднятися у вищі виміри реальності.

Отже, це робить людський рід розумнішим за своїх темних лідерів. Але інтелект - недостатньо використаний інструмент людської раси. Чому він використовується недостатньо? Тому що це те, що потрібно постійно підживлювати і навчати.

Є багато способів зламати свій мозок і підвищити його функції. Медитація, правильне харчування, техніки дихання, фізичні вправи та багато інших супер інструментів можуть допомогти вам стати надлюдьми.

Людство зараз на порозі. Ми всі повинні підвищити свою обізнаність, усвідомити себе і, зрештою, стати пробудженими істотами на Землі.

Вуха та очі людей широко розкриті, вони більш сприйнятливі до оточуючих.

Усі чакри розблоковані.

Що таке чакри? Вони є енергетичними інформаційними центрами. Вони надсилають та отримують інформацію. Коли виникають блокування, обмін інформацією порушується.

Це квантовий процес загоєння.

У вас є п’ять священних тіл. фізичні, психічні, емоційні, духовні та астральні тіла.

Фізичне та психічне тіла безпосередньо пов’язані. З них і потрібно починати.

Якщо ви хочете стати Вознесеним господарем, ви повинні оволодіти усіма священними тілами, починаючи з фізичного та психічного.

Ви повинні зараз попрацювати над своїми можливостями мозку. Перехитрити тих, хто керував вами багато століть. Це не так важко. Просто до цього часу ви були під контролем розуму. Ось так вони вас і перехитрили. Пора змінити таблиці.

Ваш інтелект - це їхній страх. Ваше пробудження - це їхній кінець правління. Ваше просвітлення - це перемога над темрявою.

Ваша дієта відіграє важливу роль у пробудженні, збільшенні точного налаштування необмеженого потенціалу ваших функцій мозку.

Харчуйтесь чистими продуктами, регулярно очищайте кишечник і дозволяйте енергії у вашому тілі надходити до розуму. Чистий кишечник зміцнить вашу інтуїцію та внесе більше ясності у ваш розум. Хороші жири та супер харчування допоможуть підтримати клітини мозку.

Існує так багато чудових дивовижних біо-хаків, доступних людству. Ми маємо нескінченний потенціал, фізичний, психічний, емоційний, духовний та астральний. Час розпочати серйозний біохакінг зараз. Чекає нове земне творіння.

Створення Нової Землі неминуче. Але якщо ми хочемо створити Над-Землю, нам слід почати з себе і спочатку стати Надлюдьми.

Робіть кроки дитини на своєму шляху до того, щоб стати Надлюдьми. Сьогодні почніть із заміни обробленої їжі зеленим салатом. Їжте більше фруктів, овочів та їжі, свіжої із землі. Сира їжа є незмінною, необробленою, неопалюваною, незмінною від її природного виду, доставленого Матір’ю-Землею.

Нікола Тесла сказав: «Земля і сам людський мозок вібрують на однакових частотах». Логічно, що сира їжа має бути пріоритетом у харчуванні людини. Її має бути вдосталь.

Румі: «Ти не крапля в океані. Ти увесь океан у краплі».

Ви здатні до магії. В ці часи приходять воїни Гайї. Ваш час настав.

Аврора Рей

Посол Галактичної Федерації | Старійшина Вищої Лірианської ради, Посланець Богині

https://thegalacticfederation.com

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як розвивається лучний спорт в Україні: інтерв'ю із власником лучної компанії
У новому інтерв'ю розповімо про лучний спорт — небанальне заняття, яке Gera in Company популяризує для всієї країни. Ми поспілкувалися зі засновником компанії, аби більше розповісти вам про лучний рух. Раптом він стане для вас улюбленим? ;)
Читати більше
Звучання віршів як голограма її душі: усе про творчість Марії Гончар
Героїнею нашого інтерв'ю стала неперевершена Марія Гончар – переможниця цьогорічного Міжнародного фестивалю «INTERNATIONAL ONLINE FOLK FESTIVAL UKRAINE - GEORGIA 2020 «Together in a distance» у номінації «Слова душі».
Читати більше