Зима. Коляда. Масляна

Всеукраїнський конкурс малюнку "ЗИМА. КОЛЯДА. МАСЛЯНА" від ArtKids

Любиш малювати? Тобі від 5 до 17 років? Долучайся! До 14 лютого 2018 року надсилай свої роботи на конкурс малюнку "Зима. Коляда. Масляна". І вже 18 лютого ArtKids оголосить імена переможців.

Ми хочемо залучити дітей та підлітків до заняття творчістю, щоб кожен учасник відчув себе талановитим художником, розвинув свій потенціал та розділив з нами любов до народних традицій.

Чекаємо від учасників: малюнок чи творчу роботу формату не менше ніж А3 у будь-якій техніці. Це може бути робота олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю, маслом. 

Кроки учасника:

1. Пишіть сюди artkids2018@gmail.com. У темі листа вказуйте "Хочу на конкурс малюнку" і у відповідь ми надішлемо Вам заявку учасника, положення, реквізити для сплати внеску, та більш детальну інформацію.

2. Надішліть нам заповнену анкету, фотографії конкурсних робіт в електронному вигляді та етикетку-опис до кожної роботи, копію оплати благодійного внеску. А також фотографії автора в електронному вигляді (не менше 3х4 см.). Робота повинна бути оформлена в рамку.

3. По закінченню терміну подачі заявок – чекай на повідомлення, де і як відбудеться нагородження і чи потрапила твоя робота до числа наших переможців!

Найкращі з найкращих отримають дипломи, медалі та цінні подарунки. Кожен учасник отримає диплом, нових друзів і шанувальників у соціальній мережі Фейсбук та масу позитивних емоцій.

Ось деякі з робіт - просто супер-шедеври!


 


Вас будуть оцінювати справжні професіонали. Наші члени журі - відомі художники і скульптори сучасності:

- Марина Громенко (Maryna Gromenko)
- Слава Займак Артс (Slava Zaimak Arts)
- Тетяна Король (Tetiana Korol)
- Ольга Кошелева (Olga Kosheleva)
- Віта Кравчук (Vita Kravchuk)
- Лідія Селянко (Lidia Selianko)
- Сергій Луценко (Lutsenko Sergey)
- Таня Василенко (Tanya Vasilenko)
- Едуард Межул (Eduard Mezhul)
- Тетяна Черевань (Tetiana Cherevan)
- Влад Тузов (Vlad Tuzov)

Організатори конкурсу: 1-й блог-журнал України LuckyUkraine та ресторан здорового харчування I live

Конкурс вже підтримала відомі журнали та онлайн-видання.

Якщо вас цікавить додаткова інформація про Конкурс, будь ласка, телефонуйте за номером: (067) 599 88 72 або пишить на пошту artkids2018@gmail.com.

Наша сторінка у Фейсбуці: www.facebook.com/artkids2018

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

УКРАЇНСЬКІ РОБІН ГУДИ
В історії України відомо чимало славетних імен народних месників та благородних розбійників, які намагались відновити соціальну справедливість, грабуючи багатих та роздаючи награбоване бідним. То чиї це імена та що відомо про цих персон?
Читати більше