Зима. Коляда. Масляна

Всеукраїнський конкурс малюнку "ЗИМА. КОЛЯДА. МАСЛЯНА" від ArtKids

Любиш малювати? Тобі від 5 до 17 років? Долучайся! До 14 лютого 2018 року надсилай свої роботи на конкурс малюнку "Зима. Коляда. Масляна". І вже 18 лютого ArtKids оголосить імена переможців.

Ми хочемо залучити дітей та підлітків до заняття творчістю, щоб кожен учасник відчув себе талановитим художником, розвинув свій потенціал та розділив з нами любов до народних традицій.

Чекаємо від учасників: малюнок чи творчу роботу формату не менше ніж А3 у будь-якій техніці. Це може бути робота олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю, маслом. 

Кроки учасника:

1. Пишіть сюди artkids2018@gmail.com. У темі листа вказуйте "Хочу на конкурс малюнку" і у відповідь ми надішлемо Вам заявку учасника, положення, реквізити для сплати внеску, та більш детальну інформацію.

2. Надішліть нам заповнену анкету, фотографії конкурсних робіт в електронному вигляді та етикетку-опис до кожної роботи, копію оплати благодійного внеску. А також фотографії автора в електронному вигляді (не менше 3х4 см.). Робота повинна бути оформлена в рамку.

3. По закінченню терміну подачі заявок – чекай на повідомлення, де і як відбудеться нагородження і чи потрапила твоя робота до числа наших переможців!

Найкращі з найкращих отримають дипломи, медалі та цінні подарунки. Кожен учасник отримає диплом, нових друзів і шанувальників у соціальній мережі Фейсбук та масу позитивних емоцій.

Ось деякі з робіт - просто супер-шедеври!


 


Вас будуть оцінювати справжні професіонали. Наші члени журі - відомі художники і скульптори сучасності:

- Марина Громенко (Maryna Gromenko)
- Слава Займак Артс (Slava Zaimak Arts)
- Тетяна Король (Tetiana Korol)
- Ольга Кошелева (Olga Kosheleva)
- Віта Кравчук (Vita Kravchuk)
- Лідія Селянко (Lidia Selianko)
- Сергій Луценко (Lutsenko Sergey)
- Таня Василенко (Tanya Vasilenko)
- Едуард Межул (Eduard Mezhul)
- Тетяна Черевань (Tetiana Cherevan)
- Влад Тузов (Vlad Tuzov)

Організатори конкурсу: 1-й блог-журнал України LuckyUkraine та ресторан здорового харчування I live

Конкурс вже підтримала відомі журнали та онлайн-видання.

Якщо вас цікавить додаткова інформація про Конкурс, будь ласка, телефонуйте за номером: (067) 599 88 72 або пишить на пошту artkids2018@gmail.com.

Наша сторінка у Фейсбуці: www.facebook.com/artkids2018

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золото чи сталь? — 5 феноменальних книг "Книжкового Арсеналу"
Цікавих видань на цьогорічному "Книжковому Арсеналі", який вже розпочав роботу, представлено чимало. Але вибрати з них такі, що заслуговують на особливу увагу — через власну унікальність чи актуальність — не так вже й просто. Тож незайвим буде своєрідний гід по новинках, в якому пропонується вибрати між "золотом" класики і "сталлю" крутих сюжетів.
Читати більше