Жовтень. Нюанси місяця
Виступ Вікторії Сюмар, народної депутатки з фракції «ЄС» 
після президентського послання у парламенті

«Я багато цинізму бачила в цій Раді, але такого цинізму, чесно скажу, не бачила ще ні разу. Я побачила банального піарщика і циніка, який на всьому святому вміє тільки піаритись.

Він розказує, що він до двох революцій мав стосунок. Я до них мала стосунок, а не він. Де він тоді був? Він членом «грав на роялі» тоді, коли ми стояли на всіх майданах країни.

Президент мав сказати, куди рухається країна – вона рухається в Європу чи в Росію, чи вона взагалі застигла і простоює зараз.

Президент мав сказати, що відбувається з армією – це його прямі повноваження. Чому вона руйнується і чому він збирається її скорочувати, коли ми її будували, її вся країна будувала останні шість років.

Він каже до країни на «ти», я теж скажу.  Ти розказуєш про Крим, ти розказуєш про 2014 рік – ти де був у 2014 році? Ти скільки відвоював метрів української землі? В тебе є армія, якої не було у 2014 році. Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив.

Ти присвоюєш собі те, до чого ти не маєш жодного стосунку. «Охмадит», який ми будували 10 років і був збудований на 90%. Бюджетний комітет під керівництвом депутатів монобільшості забрав 140 мільйонів гривень, які мали йти в тому числі на завершення будівництва цієї лікарні, а ти попіарився, що повернув нам ці цілі 200 мільйонів гривень.

Ти розказуєш тут про ракетні програми чи ти погрожуєш Турчинову, який збудував ці ракетні програми, і до яких ти мав нульовий стосунок. Ти розказуєш про силові структури і про правоохоронні органи, які ти використовуєш, для того, щоб розбиратися з опозицією, бо ти боїшся Порошенка, до якого тобі як до неба рачки».

Люди знають правду. Вони живуть на реальній землі».

(мікрофон був відключений спікером Разумковим….)

PS

Цей матеріал увійшов до електронної книги: "Україна, рік 2020-й". Останнє оновлення книги 02 листопада 2020 року.

Лінк електронної книги "Україна, рік 2020-й" на цьому блозі: 

 https://uamodna.com/articles/valeriy-zmiyivsjkyy-ukrayina-znaky-zodiaku-ukrayina-rik-2020-y-rik-bilogo-orla-bilogo-schura-druge-pivrichchya/

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com