Жовтень. Фрази місяця.
Посол США в Україні Вільям Тейлор молодший

Посол США в Україні Вільям Тейлор молодший

З промови для слідчої комісії Конгресу США:

На закінчення я хотів би повернутися до тих двох пунктів, які я висловив на самому початку.

Україна важлива для безпеки США. На неї напала Росія, яка продовжує агресію проти України.

Якщо ми віримо в суверенітет націй, від якого залежить наша безпека і безпека наших друзів і союзників, ми повинні підтримати Україну в її боротьбі проти її сусіда (путінської Росії - ВЗ), який залякує..

Терпіти російську агресію не можна...

З причини стратегічної важливості України в наших зусиллях по створенню єдиної вільної Європи, ми через республіканську і демократичну адміністрації впродовж трьох десятиліть підтримували Україну.

Конгрес був щедрим впродовж багатьох років, завдяки фінансуванню громадянської, військової, а також політичної підтримки. Переважною двопартійною більшістю Конгрес підтримав Україну жорсткими санкціями щодо Росії за вторгнення і окупацію України.

Ми можемо пишатися цією підтримкою і тим, що ми протистояли агресії диктатора Росії (читай: Путіна) проти демократичного сусіда (України - ВЗ).

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше