Жовтень. Фрази місяця.
Посол США в Україні Вільям Тейлор молодший

Посол США в Україні Вільям Тейлор молодший

З промови для слідчої комісії Конгресу США:

На закінчення я хотів би повернутися до тих двох пунктів, які я висловив на самому початку.

Україна важлива для безпеки США. На неї напала Росія, яка продовжує агресію проти України.

Якщо ми віримо в суверенітет націй, від якого залежить наша безпека і безпека наших друзів і союзників, ми повинні підтримати Україну в її боротьбі проти її сусіда (путінської Росії - ВЗ), який залякує..

Терпіти російську агресію не можна...

З причини стратегічної важливості України в наших зусиллях по створенню єдиної вільної Європи, ми через республіканську і демократичну адміністрації впродовж трьох десятиліть підтримували Україну.

Конгрес був щедрим впродовж багатьох років, завдяки фінансуванню громадянської, військової, а також політичної підтримки. Переважною двопартійною більшістю Конгрес підтримав Україну жорсткими санкціями щодо Росії за вторгнення і окупацію України.

Ми можемо пишатися цією підтримкою і тим, що ми протистояли агресії диктатора Росії (читай: Путіна) проти демократичного сусіда (України - ВЗ).

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як розпізнати маніпулятора та не піддатися впливу
Маніпулятори переслідують власні цілі. Їм байдуже на оточення і чужі почуття. Їх турбує лише власне життя. Тому дуже важливо не піддаватися їхнім хитрощів і не стати жертвою. Як же викреслити таких людей зі свого життя?
Читати більше