Землетруси - лише початок потрясінь на планеті

Зараз багато відбувається на всіх рівнях. Землетруси в Туреччині та Сирії – це лише початок усіх потрясінь, оскільки продовжується вирівнювання земної вісі.

Замість Полярної зірки земна вісь переорієнтується на центр Галактики Чумацький Шлях (зірку Альціон). Це збільшить потік високочастотної енергії до Землі. Потужні квантові потоки їхнього галактичного центру, що йдуть через Сонце на Землю, створюють потужне навантаження на континентальні плити. Це посилює динаміку землетрусів. Їхня кількість і сила зростають, стоншуючи земну кору в критичних точках, провокуючи при цьому зсуви та провали.

Відстежуючи свій стан та зміни у світі, багато людей помічають, як це впливає на їх самопочуття, - підвищення тиску, аритмія, головний біль, безсоння та інші неприємні відчуття в тілі. Тому важливо слідкувати за своїм станом.

Квантовий перехід зараз у повному розпалі, що видно по змінах у найщільнішому шарі третього виміру. Це заключний етап планетарного очищення та перетворення матерії. Відбувається масове вивільнення та активація того, що зберігалося у стародавніх місцях.

Більшість древніх технологій, що набагато перевищують сучасні, прокидаються на всіх рівнях. Коли все це прокинеться, спрацюють банки пам'яті нашої Душі, і в міру піднесення нашої власної Свідомості ми не тільки згадаємо, а й знову зможемо отримати доступ до них.

Багато старих Душ втілилися в ці часи спеціально для роботи з реактивованими технологіями та знаннями. Ці технології були створені ними, тому тільки вони можуть їх активувати та використовувати.

Багато хто вже перебуває у стані вищого виміру, і коли наша Свідомість підніметься, ми зможемо побачити те, що не могли бачити раніше, отримати доступ до того, що не могли отримати раніше, і повністю увійти в нове життя за межі всього, що було раніше відомо.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея

Фрфлансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше