Зароджується нова раса яка розвиватиметься інакше

Витоки життя Землі йдуть набагато далі у часі, ніж нам розповідали. Все почалося за межами цієї планети в галактичних федераціях, в Атлантиді та Лемурії та інших цивілізаціях, які тільки зараз відкриваються.

Тим часом довгоочікувані зміни нарешті настали, хоча це ще не так помітно, як усім хотілося б. Все запечатане на часовій шкалі Землі. З того часу пройшло багато епох, сотні послідовних втілень, і тепер ви тут, щоб взяти участь у великому видовищі – Перехід планети Земля у вищий вимір.

Його результат, як і раніше, залежить від частини людства. Настають славні часи, і ніщо не може цього зупинити. Ми знаходимося на часовій шкалі останнього етапу величезних змін. Старі передбачення Армагеддону не збудуться, ми збираємося випробувати неймовірні речі.

На планеті Земля будуть дві чітко визначені часові лінії. Одна приведе частину людства до Нової Землі у 5-му вимірі, а друга приведе частину, що залишилася, на іншу тривимірну планету.

Тільки частина людства зможе зробити цей Перехід. Зрештою, буде новий цикл, і Нова Земля, де ніяка влада не буде вищою за нашу вільну волю і вибір. Кожен буде сам собі суддя, і кожен творить свою реальність.

Очікується, що все буде завершено та очищено до 2030 року.

Все відбувається дуже швидко, тому що настав момент Великої Трансформації, і всі люди відчують її вплив.

Усі цивілізації з незапам'ятних часів, що жили у неповазі до життя та в крайньому насильстві, приречені на зникнення. Ми тепер перебуваємо наприкінці цивілізації, яка існувала тисячі років, але вже відроджується нова раса, яка розвиватиметься інакше.

Майбутня подорож людства буде в сотні разів легша, ніж досі, тому що буде знято багато завіс (обмежень), і нарешті, людство зрозуміє не тільки, хто воно, але й усе, чим воно є. Нова людина повністю інтегруватиме повагу до себе, до інших істот, і до всього життя.

Щоб завадити цій новій людині народитися, з боку Темних будуть запроваджені обмеження, оскільки Темні не хочуть, щоб нова істота змогла виразити себе. Будуть примуси та маніпуляції, обмеження волі під хибним приводом (прикладом цього є російське вторгнення в Україну, метою якого є геноцид українців і примус населення України жити в чекістському концтаборі під назвою «русский мир» - ВЗ) .

Ми перебуваємо наприкінці ери маніпуляції, тому все прискорюватиметься і багато чого  погіршуватиметься. Старі структури розвалюватимуться ( в першу чергу імперії, зокрема РФ і КНР – ВЗ) на наших очах. Саме в ці моменти прискорення руху, коли все відбувається надзвичайно швидко, коли всі чіпляються за те, що відходить у минуле, потрібно залишатися вільними.

Що б не трапилося в цей темний час, пам'ятайте, що ми просуваємося у вузькому коридорі і Світла достатньо, щоб не спіткнутися і не впасти, а далі - безмірне Світло. Одні побіжать до цього Світла, інші підуть дрібними кроками, бо боятимуться того, що побачать, куди він може їх привести.

Будуть і ті, хто не захочуть йти до цього Світла, і залишаться замороженими у цьому темному світі, що їм підходить (прикладами цього є путінська РФ, яку чекісти перетворили на концтабір, і корумпована зрадницька українська влада на чолі з президентом Зеленським - ВЗ). Багато хто з тих, хто мучив цей світ, хто смикав рабів і маріонеток за ниточки, теж підуть з кількох причин. Перша причина в тому, що вони вчинили свої злочини та виконали план великого пробудження людства. Вони зіграли свою роль, тому через деякий час вони стануть не потрібні, і зникнуть (час військового злочинця і диктатора путіна закінчився – ВЗ).

Але є й інша важливіша причина. Частота Землі підвищиться настільки, що ті істоти, які не будуть вирівняні з цією частотою вібрацій, тобто не спроможні інтегрувати цю нову частоту, просто не зможуть вижити.

Будьте певні у житті. Тому що, навіть якщо вам доведеться пройти через важкі речі, залежно від того, як ви дієте, це буде нескладно. Світ більше не залишатиметься статичним. І хоча багато хто може сказати, що нічого хорошого не відбувається, насправді відбувається дуже багато всього, чого поки не видно звичайним людським зором.

Світ, радість та любов наповнять ваше життя. Шлях прокладений, тепер залишається лише протоптати його ногами. Зараз час іти прямо та нічого не боятися. Будьте благословенними, і навчіться дякувати життю за всі дари, які вона вам пропонує. Навчіться бути вдячними за все, що у вас є і за все, що вам запропонує життя.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше