YeS! @COMPLETELY ​SATISFIED

19 травня 2015
Женя Кот

Так само як свою сексуальність та навички у ліжку людина відкриває в собі та плекає, так і професійні навички та задоволення від роботи в нас росте з часом.
 

1 фаза – перший раз!

Суцільні здогадки. Ніяких дій. Так само як і секс, перший похід на роботу є для нас цілковитою тайною. Так, ми чули про таке від друзів та бачили по телевізору, але ми з нетерпінням та острахом чекаємо, як же це буде в нас.

2 фаза – Процес

Очікувала літати під стелею, а насправді 10хв і готово. Ти сподівалася усім своїм інтелектом завоювати всіх і вся, а насправді тебе посадили біля рядового працівника, він не дуже активно щось тобі розповідав і в обід тебе відправили до дому.

3 фаза – спеціаліст

Як і в ліжку, так і на роботі ми вже пошарили другу фазу. В суть задоволення ще не вїхали, але вже не так страшно і новим тебе важко здивувати. Залишається набивати руку і розвиватися. В цій фазі ми молоді та задоволення отримуємо не стільки від процесу, скільки від того, що є його частиною.

4 –  за 30

Люди за 30 правлять світом. Тому що бажання простої юнацької участі втихомирюється і людина розуміє, яка сторінка камасутри її. А якщо це взагалі не її, то в такий період вже можна не спілкуватися про це з друзями, а спокійно дивитися фільми. Так і в роботі: людина в такий час вже стає відносно самодостатньою, може собі дозволити відпустити юнацький максималізм і спокійно рухатися до подальших кар’єрних висот.

5 – підсумки і фінальний ривок

Людина або професіонал, або ні. Якщо ти впродовж всіх попередніх фаз намагався отримати задоволення, то в цій фазі ти - досвідчений мудрець, який може багатьом речам навчити молодих. Якщо ж ти весь час симулював, навряд чи ти це зрозумієш, а навіть якщо так, немає вже чого визнавати. І так само як профі, ти завжди можеш вдавати, що прожив життя не даремно і знаєш толк. При цьому, його насправді не обов’язково знати. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше