YeS! @COMPLETELY ​SATISFIED

19 травня 2015
Женя Кот

Так само як свою сексуальність та навички у ліжку людина відкриває в собі та плекає, так і професійні навички та задоволення від роботи в нас росте з часом.
 

1 фаза – перший раз!

Суцільні здогадки. Ніяких дій. Так само як і секс, перший похід на роботу є для нас цілковитою тайною. Так, ми чули про таке від друзів та бачили по телевізору, але ми з нетерпінням та острахом чекаємо, як же це буде в нас.

2 фаза – Процес

Очікувала літати під стелею, а насправді 10хв і готово. Ти сподівалася усім своїм інтелектом завоювати всіх і вся, а насправді тебе посадили біля рядового працівника, він не дуже активно щось тобі розповідав і в обід тебе відправили до дому.

3 фаза – спеціаліст

Як і в ліжку, так і на роботі ми вже пошарили другу фазу. В суть задоволення ще не вїхали, але вже не так страшно і новим тебе важко здивувати. Залишається набивати руку і розвиватися. В цій фазі ми молоді та задоволення отримуємо не стільки від процесу, скільки від того, що є його частиною.

4 –  за 30

Люди за 30 правлять світом. Тому що бажання простої юнацької участі втихомирюється і людина розуміє, яка сторінка камасутри її. А якщо це взагалі не її, то в такий період вже можна не спілкуватися про це з друзями, а спокійно дивитися фільми. Так і в роботі: людина в такий час вже стає відносно самодостатньою, може собі дозволити відпустити юнацький максималізм і спокійно рухатися до подальших кар’єрних висот.

5 – підсумки і фінальний ривок

Людина або професіонал, або ні. Якщо ти впродовж всіх попередніх фаз намагався отримати задоволення, то в цій фазі ти - досвідчений мудрець, який може багатьом речам навчити молодих. Якщо ж ти весь час симулював, навряд чи ти це зрозумієш, а навіть якщо так, немає вже чого визнавати. І так само як профі, ти завжди можеш вдавати, що прожив життя не даремно і знаєш толк. При цьому, його насправді не обов’язково знати. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше