Якщо ви зріла стара Душа вам це знайоме

Якщо ви розумієте, що ці п'ять речей, які описані нижче, близькі вам, то знайте, що ви маєте зрілу дорослу Душу.

Цей матеріал дає можливість причину полюбити себе тим людям, які зазнають знущань і принижень з боку незрілих душ з низькими вібраціями. Щоби ці люди не судили про своє життя, ґрунтуючись на хибній думці незрілих душ і дуже жорсткого суспільства.

Багато людей мають надто дорослу Душу, причому настільки, що створюється враження, ніби вони втомилися від усього, що їх оточує, і мають намір хочуть відокремитися від усіх інших. Але це лише спосіб їхнього життя та характеру. Це треба прийняти.

Якщо ви належите до таких Душ, якщо вас часто називають божевільним, то найкраще, що ви можете зробити, це продовжувати жити, любити і залишатися вірними собі. Маючи дорослу Душу, вам буде важко стати невід'ємною частиною сучасного суспільства у тривимірному світі. Ви зробите собі лише гірше, завдавши собі болю та страждань. Просто прийміть себе таким, яким ви є, і не дозволяйте нікому диктувати правила життя. Ніхто не може вплинути на образ вашого мислення та ваш загальний стан.

Нижче буде описано п'ять речей, які можуть зрозуміти лише дорослі Душі.

Перше. Потреба в ізоляції та відчуженні. Практично кожна доросла Душа потребує самотності. Вони не хочуть марнувати час на порожні розмови та забирати його у інших людей. Тим більше, що життя – це переплетення різних енергій, які не завжди приносять нам радість, а спілкування з іншими людьми може бути вкрай виснажливим.

Ізоляція від суспільства дає можливість відновитися та насолоджуватися тишею. Ви можете просто просидіти в квартирі або в будинку цілий день, або мовчки дивитись на перехожих у парку, сидячи на лавці. Це ті речі, які іноді стають необхідними для вашого духовного здоров'я.

Деякі люди можуть назвати вас пустельником або соціально відчуженим. Але правда в тому, що ви цінуєте свій час і витрачаєте його на те, що приносить вам радість, і можливість для роздумів і духовного зростання.

Друге. Потреба зростання. Крім комфорту, ви також хочете досягти зростання своєї особистості. Ви цінуєте будь-яку можливість для самовдосконалення настільки, що ви готові терпіти пов'язаний з цим біль, депресії та несправедливе ставлення до себе. Ви ризикуєте та вирушаєте тією дорогою, яку інші вважають дурною та небезпечною або навіть дивною. Але загальноприйняті методи нудні для вас і не можуть навчити вас чогось. Ви хочете випробувати злети та падіння, страждання та радість, а їх може дати лише самостійне рішення (самостійний вибір) та відмова від звичного способу життя, який встановлений рамками суспільства.

Третє. Ви спостережливі і маєте гарну інтуїцію. З раннього віку ви можете судити безпомилково про людей. Ви читаєте їх, як перед вами лежить відкрита книга. Спостерігаючи за людиною лише кілька хвилин, ви можете визначити її характер, спосіб життя та інші параметри. Складається враження, що ви – це комп'ютер, в якому вже прописані всі можливі типажі людей, які зустрічаються на вашому шляху.

Це пояснюється багатим досвідом, набутим у минулих життях. Вам доводилося спілкуватися з тисячами людей впродовж усього періоду вашої Душі. Тому вас важко здивувати, і навряд чи існує такий архетип, який ви не зустрічали б.

Це не означає, що ви засуджуєте людей. Ви просто спостережливі. Це дає можливість знаходити спільну мову з будь-якою людиною, якщо вам це потрібно. Але все одно ви вважаєте за краще залишатися в ролі спостерігача, ніж учасника діалогу або спілкування компанії. Це здається вам природним.

Наявність такої здатності уберігає вас від брехні. Ви помічаєте дисоціативну поведінку, зміщення енергетичного поля співрозмовника, а також зміну його вимови слів. Ви вже спостерігали за цим раніше, просто не пам'ятаєте цього. Вами завжди важко маніпулювати, тому що ви можете побачити справжні наміри та бажання інших людей. Скажіть дякую своїй інтуїції.

Дуже часто за очима вас називають зарозумілим. Деякі люди можуть називати вас дивним, ставитися до вас із зневагою чи побоюванням. Звичайно, причиною такого ставлення є те, що вони не можуть маніпулювати вами і справляти помилкове на вас враження.

Четверте. Ви відкидаєте загальноприйняті норми та сучасні тенденції. Сучасна музика для вас – це порожнеча, безсердечність та розмитість. Засоби масової інформації - брехливі та упереджені, а загальноприйнятий спосіб життя нудний та безглуздий. Саме тому ви не любите перебувати в сучасному суспільстві, в галасливих компаніях, вам легше абстрагуватися і вибрати свій шлях, який у будь-якому разі здасться дивним для оточуючих.

П'яте. Ви цінуєте Природу та подорожі у будь-якому прояві. Ви радієте кожному новому дню незалежно від того сонячний він, дощовий чи морозний. Ви радієте, який чудовий захід сонця або світанок. Ви радієте, які чудові хмари. Ви радієте новому місцю, яке ви побачили, або прекрасним квітам їх запаху, або чудовим жовтим листям клена восени, або снігопаду. Вам немає різниці.

Ви просто хочете бути вдячні світу і життю, а також осягнути покору та істину. Ви розумієте, що життя мінливе, в ньому нічого не можна приймати як щось придатне для вас. Люди, які вас оточують, не зрозуміють цього способу мислення. Їм незрозуміло, чому ви так часто перебуваєте на природі, прогулюєтеся, а для вас - це просто можливість віддатися медитації та роздуму в тиші, якої немає у міській метушні.

 Отже, якщо ви розумієте, що ці п'ять речей близькі вам, то ви маєте зрілу дорослу Душу. Ви мудрі не за роками, начебто ви прожили не одне життя. І будьте певні, як би ви не намагалися, мало хто вас зрозуміє. А те, чого люди не розуміють, вони ставлять під сумнів і критику, ненависть і зловтіху. Вам не потрібно одягати маски, щоб влитися у те чи інше суспільство. Ваша Душа живе інакше. Прийміть це і не дозволяйте нікому вказувати вам. Ніхто не може дати вам правильну пораду щодо того, як потрібно жити і що потрібно робити.

Світ не потребує повторюваних характерів (читай: у клонах з однаковою програмою поведінки). Світу потрібно більше людей, які можуть привнести щось нове та світле. Це і змушує світ жити та розвиватися.

www.youtube.com

Канал Житель TV

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше