Читати більше
Як постільна білизна допоможе побороти безсоння
Міцний сон — це основа для повноцінного відновлення організму під час відпочинку. В середньому 8 годин сну забезпечують свіжий і бадьорий вигляд, міцний імунітет, і, як наслідок, відмінний та енергійний настрій.
Саме тому безсоння викликає стільки занепокоєння. Проблеми і переживання провокують безліч думок. Через це людині дуже складно розслабитися і заснути. У статті розповімо про декілька варіантів, що допоможуть подолати безсоння.
Зазвичай заснути заважає сильне збудження — стрес або занепокоєння перед майбутніми подіями. Гормони також впливають на якість відпочинку. Бувають ситуації, коли загальний баланс і нервове збудження варто налагодити медикаментами. Але буває і так, що заважають нам заснути умови, у яких ми живемо, звички, шкоди яких ми навіть не помічаємо.
Іноді, швидко заснути заважають ось такі банальні причини:
- Світло від ліхтарів, вікон та інших джерел.
- Невідповідний мікроклімат. Висока концентрація вуглекислого газу, ковтунці на постільній білизні, занадто спекотна або тонка ковдра, незручна подушка — усе це викликає стан дискомфорту, не дає розслабитися і швидко заснути. Провітрюйте приміщення та купіть в інтернет-магазині https://domashniy.com.ua/ua/postelnoe-bele натуральну постільну білизну і решту спального текстилю з добротної сировини. Зазвичай це збільшує шанси заснути швидко.
- Тренування перед сном, читання книги, перегляд фільму — теж не найкращі заняття. М'язи та уява повинні бути максимально розслаблені.
-
Всупереч багатьом порадам, не використовуйте аромасвічки з насиченими запахами. Вони подразнюють нюхові рецептори, що заважає організму повноцінно і швидко розслабитися.
Якщо ви усунули всі причини, але швидко розслабитися і заснути для вас так і залишається проблемою, найімовірніше, ви людина з низькою фізичною активністю. Наприклад, у вас сидяча робота. Від людей, що займаються фізичною працею рідко почуєш, що їх хвилює безсоння. Усе тому, що навантаження допомагають витратити зайву енергію і до вечора просто "вимикають" людину. Заняття в спортзалі, прогулянка на свіжому повітрі або вечірня пробіжка за 1—2 години перед відпочинком повинні допомогти впоратися з безсонням. Перевірте!
Безсоння буває різним. За симптомами ділитися на такі види:
- Відсутність сну більше 2-х діб.
- Неспокійний і дуже чуйний сон.
- Відкладене засинання (ситуація, коли людина годинами лежить в ліжку і не може заснути).
Перший вид, найімовірніше, вимагає медикаментозного втручання. До двох наступних спробуйте застосувати рекомендації в цій статті. Можливо, найпростіші поради стануть для вас дієвим рішеннями проблеми.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше