Як постільна білизна допоможе побороти безсоння

17 січня 2020
Редакція

Міцний сон  це основа для повноцінного відновлення організму під час відпочинку. В середньому 8 годин сну забезпечують свіжий і бадьорий вигляд, міцний імунітет, і, як наслідок, відмінний та енергійний настрій.

Саме тому безсоння викликає стільки занепокоєння. Проблеми і переживання провокують безліч думок. Через це людині дуже складно розслабитися і заснути. У статті розповімо про декілька варіантів, що допоможуть подолати безсоння.

Зазвичай заснути заважає сильне збудження  стрес або занепокоєння перед майбутніми подіями. Гормони також впливають на якість відпочинку. Бувають ситуації, коли загальний баланс і нервове збудження варто налагодити медикаментами. Але буває і так, що заважають нам заснути умови, у яких ми живемо, звички, шкоди яких ми навіть не помічаємо.

Іноді, швидко заснути заважають ось такі банальні причини:

 • Світло від ліхтарів, вікон та інших джерел.
   
 • Невідповідний мікроклімат. Висока концентрація вуглекислого газу, ковтунці на постільній білизні, занадто спекотна або тонка ковдра, незручна подушка  усе це викликає стан дискомфорту, не дає розслабитися і швидко заснути. Провітрюйте приміщення та купіть в інтернет-магазині https://domashniy.com.ua/ua/postelnoe-bele натуральну постільну білизну і решту спального текстилю з добротної сировини. Зазвичай це збільшує шанси заснути швидко.
   
 • Тренування перед сном, читання книги, перегляд фільму  теж не найкращі заняття. М'язи та уява повинні бути максимально розслаблені.
 • Всупереч багатьом порадам, не використовуйте аромасвічки з насиченими запахами. Вони подразнюють нюхові рецептори, що заважає організму повноцінно і швидко розслабитися.

   

Якщо ви усунули всі причини, але швидко розслабитися і заснути для вас так і залишається проблемою, найімовірніше, ви людина з низькою фізичною активністю. Наприклад, у вас сидяча робота. Від людей, що займаються фізичною працею рідко почуєш, що їх хвилює безсоння. Усе тому, що навантаження допомагають витратити зайву енергію і до вечора просто "вимикають" людину. Заняття в спортзалі, прогулянка на свіжому повітрі або вечірня пробіжка за 12 години перед відпочинком повинні допомогти впоратися з безсонням. Перевірте!

Безсоння буває різним. За симптомами ділитися на такі види:

 • Відсутність сну більше 2-х діб.
   
 • Неспокійний і дуже чуйний сон.
   
 • Відкладене засинання (ситуація, коли людина годинами лежить в ліжку і не може заснути).
   

Перший вид, найімовірніше, вимагає медикаментозного втручання. До двох наступних спробуйте застосувати рекомендації в цій статті. Можливо, найпростіші поради стануть для вас дієвим рішеннями проблеми.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше