вИСТАВКА КАРТИН В КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ М.бОЯРКА ХУДОЖНИЦІ аННИ кШАНОВСЬКОЇ

В експозиції представлено 25 робіт, написаних на протязі останніх місяців. Недарма назва виставки -  "Кольорові барви життя", адже усі роботи пронизані світлом, повітрям, сонцем. Відвідувачі виставки відмітили негайне бажання піти у відпустку :-).
Картини написани олійними фарбами. 
Анна працює у різних техніках, але частіще це класичний реалізм, іноді імпресионізм або наїв. Основний напрямок картин на цій виставці - це морські пейзажі, є декілька натюрмортів. 
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

7 елементарних кроків до екологічного життя
Сьогодні українські сміттєзвалища вже переповнені, культура переробки сміття ще тільки на початковому етапі формування, а виробники й надалі пакують свої товари в пластик та упаковку, яку, навіть при бажанні, неможливо переробити.
Читати більше
Яка користь від вітамінів під час вагітності
Щоб забезпечити необхідний запас енергії і здоров'я для матусі, а також закласти здорову основу організму дитини, необхідно в достатній кількості отримувати вітаміни і мінерали. Чому, — розповідаємо далі.
Читати більше
Аграрії знищили курган з комплексу прадавньої обсерваторії "Безводівка"
Так господарюють аграрії в Ічнянському районі Чернігівської області: розорюють пам'ятки археології в гонитві за додатковою соткою під кукурудзу чи соняшник. Людям час схаменутися!
Читати більше