вИСТАВКА КАРТИН В КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ М.бОЯРКА ХУДОЖНИЦІ аННИ кШАНОВСЬКОЇ

В експозиції представлено 25 робіт, написаних на протязі останніх місяців. Недарма назва виставки -  "Кольорові барви життя", адже усі роботи пронизані світлом, повітрям, сонцем. Відвідувачі виставки відмітили негайне бажання піти у відпустку :-).
Картини написани олійними фарбами. 
Анна працює у різних техніках, але частіще це класичний реалізм, іноді імпресионізм або наїв. Основний напрямок картин на цій виставці - це морські пейзажі, є декілька натюрмортів. 
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Неймовірно точні висловлювання Фройда про людське існування
Погляди Фройда на природу людини були новаторськими для його часу, і протягом усього життя дослідника не припиняли викликати резонанс в науковому співтоваристві. Інтерес до теорій вченого не згасає і в наші дні.
Читати більше
Зірка впала: чи падають вони взагалі й на що ми загадуємо бажання
У темний час доби іноді можна побачити, як в небі падають зірки. Але чи дійсно вони падають? І чому це відбувається? Давайте з вами послідовно відповімо на всі ці запитання.
Читати більше