Виклики молодої людини

17 вересня 2013
Юлія Василів


«Сьогодні відчуваю себе страшенно загубленим. Сьогодні не маю ніякої основи. Сьогодні в душі багато сумніву, а в голові питань – до себе. Сьогодні немає орієнтирів  - конкретних і чітких…»

Ми часто ведемо із собою отакі от діалоги, мабуть навіть швидше МОНОЛОГИ. Намагаючись знайти відповіді на всі питання, гарячково мислимо та аналізуємо. «Куди мені? Навіщо я тут?». В стані безперервного пошуку не можемо прийти кудись конкретно, що дратує.  При цьому ні освіта, ні "сприятливі" умови навколо не є основою, навпаки – лише сприяють непевності.  

Молодій людині зараз непросто. Та й чи було коли-небудь просто? Завжди були свої обставини, які так чи інакше обмежували, створювали перешкоди. Але знаходилися ті одиниці, які таки формували запит на інші речі – інші дії, інші слова та підходи до реалізації себе. Ніхто не каже, що це було просто, легко. Але мабуть ціна за дорогу до себе із кінцевим пунктом «Я» і має бути такою неоднозначною. Тоді рівень цінності абсолютно інший.  

У чому ж суть такого пошуку, метання, внутрішньої боротьби? Мабуть усе набагато простіше. В якийсь момент ти починаєш уважніше прислухатися до свого внутрішнього світу, розуміючи, що там дуже багато відповідей. Часом їх важко розшифрувати. Та це мабуть єдиний чіткий орієнтир.

В якийсь момент маленькими кроками починаєш таки діяти – робити щось невелике, може не таке значиме і масштабне, як би хотілося широкій юній душі, але ключове слово «робити». При цьому приймаєш себе, своє «я», не задумуючись «А що скаже Хтось, цей невідомий, але створений і живучий Авторитет?».

Нічого не скаже, а якщо і скаже, то всі фільтри та бар’єри ми ставимо собі самі. Цікаво, правда, як усе залежить від нас?

Так, молодій людині зараз непросто і страшно часом. Так, ми всі прагнемо до якихось омріяних висот. Проте будь-яка висота починається із звичайного КРОКУ. І дуже важливо, щоб цей крок відповідав твоєму «я», цінностям та переконанням…

Так, ми часто відчуваємо себе загубленими і незрозумілими… Але можна спробувати просто довіритися СОБІ, діючи. Головне – наважитися.

«Вірити власним думкам, вірити, що те, що істинне для тебе, так само істинне і для всіх людей — ось в чому приховується геній». Ральф Уолдо Емерсон

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Три питання до письменника: під пильною увагою автори "Фонтану казок"
У дорослому житті ми так зрідка дозволяємо бути собі слабкими. А що вже говорити про те, щоб іноді відчувати себе дітьми... Ua Modna розпитала авторів, що пишуть для дітей, про їхні принципи, мету творів, а також як правильно батькам вибрати книжку для свого чада.
Читати більше
Успішними не народжуються — ними стають: настанови
Величезний успіх врешті-решт починається з ідеї, але те, що робить ідеї реальністю, — шалене людське бажання. Як правильно розставити пріоритети? Де знайти мотивацію? Секрети успішної людини — у статті.
Читати більше
Бізнес-поради для початківців
Напевно, достатня кількість людей бажає працювати на себе. Натомість вислуховування доган від шефа, підйом зранку, відсутність часу — зазвичай такою є реальність. То, може, варто вже нарешті почати власну справу? Поради для цього — уже у статті.
Читати більше