Виклики молодої людини

17 вересня 2013
Юлія Василів


«Сьогодні відчуваю себе страшенно загубленим. Сьогодні не маю ніякої основи. Сьогодні в душі багато сумніву, а в голові питань – до себе. Сьогодні немає орієнтирів  - конкретних і чітких…»

Ми часто ведемо із собою отакі от діалоги, мабуть навіть швидше МОНОЛОГИ. Намагаючись знайти відповіді на всі питання, гарячково мислимо та аналізуємо. «Куди мені? Навіщо я тут?». В стані безперервного пошуку не можемо прийти кудись конкретно, що дратує.  При цьому ні освіта, ні "сприятливі" умови навколо не є основою, навпаки – лише сприяють непевності.  

Молодій людині зараз непросто. Та й чи було коли-небудь просто? Завжди були свої обставини, які так чи інакше обмежували, створювали перешкоди. Але знаходилися ті одиниці, які таки формували запит на інші речі – інші дії, інші слова та підходи до реалізації себе. Ніхто не каже, що це було просто, легко. Але мабуть ціна за дорогу до себе із кінцевим пунктом «Я» і має бути такою неоднозначною. Тоді рівень цінності абсолютно інший.  

У чому ж суть такого пошуку, метання, внутрішньої боротьби? Мабуть усе набагато простіше. В якийсь момент ти починаєш уважніше прислухатися до свого внутрішнього світу, розуміючи, що там дуже багато відповідей. Часом їх важко розшифрувати. Та це мабуть єдиний чіткий орієнтир.

В якийсь момент маленькими кроками починаєш таки діяти – робити щось невелике, може не таке значиме і масштабне, як би хотілося широкій юній душі, але ключове слово «робити». При цьому приймаєш себе, своє «я», не задумуючись «А що скаже Хтось, цей невідомий, але створений і живучий Авторитет?».

Нічого не скаже, а якщо і скаже, то всі фільтри та бар’єри ми ставимо собі самі. Цікаво, правда, як усе залежить від нас?

Так, молодій людині зараз непросто і страшно часом. Так, ми всі прагнемо до якихось омріяних висот. Проте будь-яка висота починається із звичайного КРОКУ. І дуже важливо, щоб цей крок відповідав твоєму «я», цінностям та переконанням…

Так, ми часто відчуваємо себе загубленими і незрозумілими… Але можна спробувати просто довіритися СОБІ, діючи. Головне – наважитися.

«Вірити власним думкам, вірити, що те, що істинне для тебе, так само істинне і для всіх людей — ось в чому приховується геній». Ральф Уолдо Емерсон

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше