Ви живете в часи мужності та надії

Все йде за божественним планом для Землі. Це часи мужності, але й надії. Пам'ятайте, ви тут не для того, щоби виправляти тривимірний низькочастотний світ. Є ті, чия робота – допомагати на тривимірному рівні, робота тих, хто прокинувся до вищої істини, бути Світлом у присутності Темряви.

Ваше усвідомлення реальності допомагає пробудити інших і додає істини колективній Свідомості. Знайте, що за лаштунками відбувається щось більше, ніж здається на перший погляд. Кожна людина знаходиться на Землі, щоб навчатися і духовно розвиватися через досвід, якого потребує, до якого він підготовлений, і який він вибрав для втілення.

Здається, що багато хто абсолютно нічому не навчається, але це теж частина їх навчання. Коли людина вмирає і повертається додому (у Вищий вимір) з люблячою допомогою своїх Наставників, вона переглядає деталі свого останнього життя на Землі, і оцінює, наскільки добре вона досягла цілей, і зробив вибір, який поставила перед собою.

Сотні років хибних вчень про рай і пекло, караючого бога і гріх, з метою контролю Свідомості, викликали і продовжують змушувати багатьох жити зі страхом смерті і суворого караючого бога, замість усвідомлення того, що Творець є любов і єдність. Смерті немає, не сумнівайтеся у цьому. Дім кожного – Вищий вимір, а не тривимірна Земля.

Якоїсь миті кожен вирішує повернутися додому, що є ні чим іншим, як зміною місця перебування. Нікому не судилося назавжди залишитися в низько резонуючій енергії третього виміру.

Військові дії, що відбуваються в цей час (агресія Росії проти України), скоро припиняться. Вони є інтенсивним очищенням від дуже темних енергій (енергій егрегора «імперії зла», егрегора  «русского мира»), які існували на Землі протягом багатьох століть. В даний час проявляються величезні осередки цих енергій (прикладом є «русский мир» у формі путінської РФ), які зустрічають відторгнення з боку світу, який еволюціонує.

Народжується нова і вища Колективна Свідомість на планеті, яка вже не підтримує владу над людьми лідерами, урядами, країнами, релігіями та законами. Людство прокидається. Ваше Світло допомагає відбуватися процесу очищення.

Темна енергія (прикладом є енергія «русского мира»), яка не підтримується Творцем, неспроможна існувати у присутності високорозвинених станів Свідомості. У міру того, як все більше людей прокидається і починає жити правдою, брехня («русского мира») автоматично розчинятиметься.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше