Волонтер Роман Донік  
Пам'ятка президенту перед зустріччю з Путіним

Володимире Зеленський, просто хочу нагадати.

Студенти в 2013 році вийшли на Майдан в обмін на тимчасове послаблення українським урядом підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Що вийшло потім, відомо всім. Куди пішла Україна і куди поїхали люди, які вирішили не пускати Україну в Європу, а залишити в орбіті РФ.

Минуло 6 років.

Якщо зараз, в переговорах, піде щось не так, то мова йде навіть не про асоціацію. А про Незалежність України. Україна, яка 6 років воює за Незалежність від російської імперії, втрачаючи кращих синів і дочок.

І на мирний протест вийдуть не студенти з термосами. А десятки тисяч людей, які пройшли війну. З наметами, зі спальниками, з тривожними рюкзаками, із засобами індивідуального захисту. Із засобами зв'язку та навичками комунікації в бойових умовах.

Чи вийдуть люди, для яких пара трійка місяців на морозі в Донбаської степи, це вже не екстремальні умови, а просто життєвий досвід. Зауважте, я просто акцентую увагу на тому, як змінилася аудиторія можливого протесту.

Якщо ви вирішите нас зрадити, як це зробив ваш колега в 2013 році. Крім людей які вийдуть на протест, є мільйони людей, які підтримували людей, про яких я написав вище, в період 2014-2019 років, і вони готові це зробити знову.

І так само готові вийти на протест в потрібний, важкий або небезпечний час.

Просто, коли ви там в ОП готуєтеся до переговорів, то не забувайте, що ми тут дуже уважно стежимо за тим, що відбувалося. І в залежності від результату ми готові до будь-якого розвитку подій. Вже готові.

Ми всі звичайно віримо, що вашою метою не є здача інтересів України. Але якщо ми наївно помиляємося, то вам має сенс подумати про те, чи варто повертатися після невдалих для України переговорів до Києва.

Переклад Валерія Зміївського

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com