Владика Сен-Жермен
Наближається наступний Квантовий стрибок

ОМАР ТА САТТ, дорогі мої друзі, члени єдиної колективної Свідомості.

(Цими словами, як вітанням, що ймовірно вважається космічним, починають свої тексти автори, які належать до школи Крайона Сабіни Сангітар (Німеччина), і вітання це, мабуть, пішло від неї, а її учні поширили це далі)

З вами говорить Хранитель Фіолетового полум'я Владика Сен-Жермен.

Ось і настав час великих змін на перлині Всесвіту – планеті Земля.

Я хочу попередити вас і підготувати до наступного квантового стрибка, який буде відбуватися впродовж 9 днів з 18 квітня по 26 квітня 2023 року.

У цей час відбудеться підвищення вібрацій не лише планети, а й кожної божественної Душі, яка готова до цього. Час прискорюється і готує вас до усвідомленості, щоб ви до кінця зрозуміли себе і своє призначення у відповідальний період часу, заради якого ви втілилися на Землі.

Усі ви, які прийшли у втілення в цей знаменний і дуже відповідальний час, прийняли рішення на проведення унікального експерименту Творця, і допомоги в Переході планети Земля з третього виміру у п'ятий вимір разом з вами у ваших фізичних тілах. Якщо відверто сказати, то експеримент Творця унікальний тим, що такого ще у світі ніколи не відбувалося.

Щоб аспект перейшов у вищий вимір, потрібно було з втілення у втілення підвищувати рівень духовного розвитку, тим самим підвищуючи свої вібрації та усвідомленості своєї єдності з Творцем.

Зараз же Творець дає усім без винятку високочастотні енергії та можливість для пробудження кожної божественної Душі, і осмислення себе в єдності з ним, і переходу на більш високий рівень розвитку. Якщо людина зрозуміє себе в цей момент, то все швидко стабілізуватиметься.

Наразі вам необхідно пам'ятати про стан здоров'я вашого фізичного тіла, оскільки йде інтенсивна перебудова ваших тіл і це супроводжується збоєм вашого стану здоров'я. При цьому можливе підвищення або зниження артеріального тиску, запаморочення або головний біль, біль у суглобах, попереку, появи присмаку заліза в роті та загострення існуючих хронічних захворювань.

Це все ознаки процесу вирівнювання, стабілізації та засвоєння високочастотних енергій Творця із Центрального Сонця, що підвищують ваші вібрації, вивільняючи Світло та Любов, що зберігаються у ваших серцях.

Нехай буде Світло!    

www.youtube.com

 Канал Мировой Ченнелинг

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше