Вібраційний прогноз від lee на травень 2019 року

Травень - це відкриття нових шляхів, не просто нових, а принципово інших. Всі вони будуть значно коротше звичних шляхів.

Дві особливості вібрацій цього місяця.

1. Короткий шлях. Уявіть, що ви звикли рухатися за звичним маршрутом, проходячи повз знайому аптеку, знайоме дерево, знайоме перехрестя і так далі, йдучи хвилин двадцять до потрібного пункту призначення. І ось хтось показує вам більш коротку дорогу через незвичну арку, незнайомий майданчик, а слідом дивну алею. І увесь цей шлях займає дві хвилини. Звичайно, ви будете в шоці, дізнавшись про іншу дорогу, яка була у вас під носом, і яку ви не помічали роками.

А тепер подумайте, якби ви не пішли за новим гідом, повірили б ви в те, що дорога може скоротитися в десятеро? Швидше за все, ви б пристрасно доводили, що такого не може бути, бо ви вже тисячу разів так ходили, і все знаєте.

Так, нові шляхи будуть в десятки і сотні разів коротше звичних, але ви прийміть їх. Наскільки ваш розум готовий сприймати нове? І перше питання, звичайно, правильно поставити так: «Чи готовий ваш розум розпізнавати нове?»

Травень місяць наочно покаже вам вашу позицію, і щоб краще орієнтуватися в цих вібраціях, давайте подивимося на другу особливість травня.

2. Все не так. Коли ви зіткнетеся з тим, що якийсь процес занадто затягнувся або ваше завдання ніяк не вирішується, то задайте собі питання: «Чи не ознака це наявності поруч нового шляху?»

Якщо таке питання поставлене, ви готові до того, щоб прийняти не просто нове, але інші можливості. Відпустіть свою проблему на деякий час, і шукайте підказки. Суть в тому, що ваше коротке рішення зовсім не схоже на звичний вам спосіб реалізації питання. Зіставити вашу задачу і новий шлях можна лише за надзвичайно простої умови на кшталт: «я хочу не вирішувати проблему, а відразу отримати результат».

У слові «відразу» приховано значення «зараз», а не «швидше». У вашому «зараз» вже закладені перші кроки не до вирішення, а всередині рішення. І ось в травні ви зіткнетеся з масовим припливом підказок до цього рішення «зараз». Рішення - не завтра, не краще, не швидше, але зараз.

Якщо вам здається занадто фантастичним такий розвиток подій, то подивіться на такий процес, як на сон, щоб відчути себе, що ви виспались. Вам не слід шукати для себе оптимальне ліжко, але краще лягти спати там, де це вам доступно. Початок сну, це вже початок процесу, на відміну пошуку кращого варіанту під назвою «як правильно».

Оптимізація не потрібна, шукайте спосіб: «вже роблю». Причому, це не питання поспіху, а питання розпізнавання того, що вже є однією з граней результату. Вібрації травня наполегливо будуть вказувати саме на такі початкові стадії процесу. Це відкриті точки застосування ваших намірів реалізувати бажане.

Зовнішні події. У зовнішньому світі почнуть відбуватися незвичайні події. Багато, здавалося б очевидних процесів, раптом приведуть до інших результати. Щось на кшталт «ми будували міст, але побудували парк» або «вони збиралися на площі, але зустрілися в спортзалі». Уряди безперервно видаватимуть дивні рішення.

Країни різних континентів можуть утворювати незвичайні альянси, вчені можуть робити такі заяви, які не просто будуть означати прориви в науці, але взагалі ставити під сумнів адекватність попередніх висновків. Технологічні прориви у травні взагалі визначать обриси наступного етапу розвитку цивілізації.

Пам'ятайте, що енергії травня відкривають шляхи, але вам варто ще звикнути їх швидко розрізняти. Питання не в тому, щоб встигнути, а в тому, щоб якомога простіше розпізнати коротку дорогу.

Місяць травень сприяє тому, щоб сформувати прості навички, які пізніше можна використовувати для глобальних змін. Тренуйтеся в травні на поточних подіях. Розум швидко адаптується і ви будете готові до масштабного перетворення свого життя.

www.youtube.com

Канал Мировой Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше