Валерій Зміївський
Україна, рік 2020-й. Рік Білого Орла (Білого Щура)

В 2020 році Україна увійшла в глибоку економічну, соціальну і політичну кризу після олігархічного перевороту, влаштованого під час президентських а потім парламентських вибрів. Це був план хазарської мафії, Кабали, або Глибинної держави, якій не потрібна сильна, процвітаюча і демократична Україна. Їй потрібна колонія у вигляді сировинної бази і людських ресурсів в якості рабів. Саме через олігархів кабала грабувала і продовжує грабувати людські і природні ресурси України. У 2014-му році плани хазарської групи були зламані активною свідомою частиною українського народу (волонтери, добровольці, військові, політики, громадські діячі), яка змогла захистити державу від російської агресії.

Після президентських і парламентських виборів в Україні на політичну арену вийшли всі негативні сили (зрадники, кремлівські кроти, реваншисти і агенти Кремля, колаборанти різних мастей,  корупціонери, політичні клоуни, популісти і випадкові люди), які до 2026 року мають щезнути з політичної арени України. Ми є учасниками і свідками процесу очищення України від старої російської колоніальної системи, за якою стоїть хазарська група (мафія).

Зламати хребет хазарської мафії повинні президентські вибори в США. План Трампа полягає в тому, що він дає членам Кабали досить мотузки, щоб вони могли повіситися самостійно, оголошуючи сіоністів, демократів, єврейські ЗМІ, великі технологічні компанії і бойовиків (найманців) Глибинної держави ворогами вдома (в США - ВЗ) і за кордоном.

Військова операція також повинна буде усунути Ангелу Меркель від влади в Німеччині і відправити спецназ до Швейцарії для облави на членів сім'ї Ротшильдів. Вони можуть почати з того, що схоплять Клауса Шваба зі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) і допитати його про своїх господарів - ляльководів. Тому що ВЕФ є центральною ланкою плану цифрових грошей і чипізації, тобто вакцинації.

Лише невелика частина українців свідома того, що насправді відбувається у світі, і саме вони активно підтримують Трампа в його боротьбі проти хазарської мафії.

Оновлення 01 сІчня 2021 року

Титульні малюнки до книги «Україна, рік 2020-й»:

https://uamodna.com/photos/tytuljni-malyunky-do-knygy-ilaquo-ukrayina-rik-2020-yiraquo/

Зміст електронної книги:

https://uamodna.com/articles/valeriy-zmiyivsjkyy-ukrayina-znaky-zodiaku-ukrayina-rik-2020-y-rik-bilogo-orla-bilogo-schura-druge-pivrichchya-1/

Лінк для скачування книги (увесь рік):

https://drive.google.com/file/d/1_qzokFgYpg2WxFoHawyd7IhrB1868N97/view?usp=sharing

 Лінк для скачування книги (1 півріччя):

https://drive.google.com/file/d/1YBGeVe4SuCjDH_tjwp6RM0vOs8lYwVdz/view?usp=sharing

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com