вакансії світового рівня від carlsberg group

16 березня 2018
Марина Чиянова

Пивоварна компанія «Балтика», частина Carlsberg Group, починає пошук кандидатів для участі в унікальній міжнародній освітній програмі від Young Global Pioneers (YGP). Заявки приймаються до 25 березня 2018 року. 

Young Global Pioneers Talent Network – інтернаціональна освітня програма для майбутніх лідерів у віці від 19 до 25 років. Її місія – об'єднати найталановитіших молодих людей світу, розширити їх кругозір, підвищити рівень міжкультурної комунікації та навчити мислити глобально, щоб разом знаходити інноваційні шляхи вирішення світових проблем. 

В цьому році YGP Talent Network почнеться з навчального туру по Танзанії і Занзибару, який пройде з 29 липня по 18 серпня. Протягом трьох тижнів 20 однолітків з різних куточків планети об'єднаються, щоб дізнатися більше один про одного та виробити інноваційний погляд на способи вирішення світових проблем. Учасники туру відвідають університети та передові підприємства, долучаться до місцевої культури і звичаїв, дізнаються про існуючі в регіоні виклики і можливості, поспілкуються з молоддю з Дитячої села SOS, вирушать в сафарі-тур і багато іншого. 

По закінченні подорожі всі учасники програми від Young Global Pioneers стануть частиною Глобальної мережі талантів, на базі якої відбувається подальше навчання і зміцнення крос-культурних зв'язків. В тому числі завдяки проведенню регулярних онлайн-заходів, наприклад, вебінарів Global Reflection раз в три місяці. 

Пивоварна компанія «Балтика», частина Carlsberg Group, дарує можливість виграти грант YGP і взяти участь в освітньому турі. Грант YGP виділяється фондом Carlsberg Bequest. 

Потенційний переможець повинен відповідати наступним критеріям: 

- Вік 19-25 років (на липень 2018 року). 

- Відмінне знання письмової та усної англійської мови. 

- Бажання змінити світ на краще, цілеспрямованість і допитливість. 

- Зацікавленість у продовженні комунікації і навчання в рамках міжнародної мережі талантів YGP Talent Network. 

Щоб взяти участь, необхідно: 

Заповнити заявку – відповісти на кілька питань та написати есе на актуальну сьогодні тему: «Разом для майбутнього: який внесок можуть внести волонтери досягнення глобальних цілей сталого розвитку». 

- Скласти резюме. Включення в резюме інформації про досягнення, волонтерської і громадської діяльності кандидата буде плюсом. 

- Вислати документи на youngtalents@baltika.com не пізніше 25 березня 2018 року. 

Три півфіналісти будуть оголошені до 9 квітня. Потім Young Global Pioneers вибере переможця серед них. 

Євген Безлюдний, учасник навчального туру YGP 2017 з Росії: «YGP – це не тільки подорож в Африку, не тільки нові інформація, знайомства і навички, це досвід, який робить тебе краще. Спробувати пройти відбір на програму необхідно, навіть якщо не впевнений, чи візьмуть тебе. Від YGP не варто очікувати конкретних навичок, які зроблять тебе фахівцем в чомусь. Однак отриманий досвід точно допоможе домогтися успіху в майбутньому. Я б описав це як навички для більш продуктивної й осмисленої професійної та особистому житті». 

*** 

ТОВ «Пивоварна компанія «Балтика», частина Carlsberg Group, один з найбільших виробників товарів народного споживання Росії, з 1996 року — №1 на російському ринку пива. «Балтиці» належать 8 заводів в Росії, широкий портфель брендів. Компанія є значною частиною Carlsberg Group та її регіону Східна Європа, до якої також відносяться Азербайджан, Білорусь, Казахстан і Україна. Пивоварна компанія «Балтика» — провідний експортер російського пива: продукція представлена більш ніж в 75 країнах миру, 43 з яких компанія – єдиний російський постачальник категорії. Бренди компанії є власниками понад 670 російських і міжнародних нагород професійних і споживчих конкурсів. 

Фонд Carlsberg Bequest 

Фонд Carlsberg Bequest був створений 1 жовтня 1938 року – в рік 50-річчя передачі Я. К. Якобсеном пивоварного заводу Королівської Датської академії наук і літератури - на честь пивовара Я. К. Якобсена. Грунтуючись на статуті, фонд Carlsberg Bequest підтримує розвиток талантів молодих людей, а також невеликі і більш великі проекти, які сприяють поширенню і просуванню розуміння науки і її впливу на суспільство, особливо серед молоді. 

Carlsberg Group була створена в 1847 році пивоваром Я. К. Якобсеном. Carlsberg Group – одна з найбільших пивоварних компаній в світі, володіє широким портфелем брендів пива та інших напоїв. В Carlsberg Group працює понад 41 000 чоловік. Продукція компанії доступна більш ніж на 150 ринках світу. Варимо пиво для кращого сьогодні і завтра!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас
20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань. Ви будете здивовані!
Читати більше
Яніна Соколова: «Коли з тобою щось стається – це сигнал, що треба щось віддати»
Телеведуча розповіла про те, що найбільш обурює в реакції суспільства на людей із онкологічною хворобою, що має змінитися в країні у сфері лікування таких пацієнтів та чи важко було викладати на загал історію власної боротьби.
Читати більше