В Румунії була знайдена бібліотека ІНШИХ,
в якій зберігається історія Землі та людства, якій 50 000 років

Румунський письменник Радусі Намар розповів про безпрецедентне археологічне відкриття в горах Бучеджі у своїй книзі «Трансільванський світанок сонця», опублікованій у 2009 році. (Бучеджі - гірський хребет у Центральній Румунії, частина Південних Карпат).

Він каже, що в Голографічному залі, захищеному енергетичним бар'єром, існує цифрова бібліотека, в якій зберігається історія Землі та людства, можливо, залишається вдосконаленою позаземною расою понад 50 000 років тому. На сьогоднішній день багато скептиків вважають цю історію вигаданою.

На південь від румунського міста Брашів на східному околиці Південних Карпат гори Бучеджі розтягуються у вигляді арки, схожої на широку підкову. Територія займає 300 квадратних кілометрів і є у всьому світі, відомою своїми цікавими скелястими утвореннями – Бабеле та Сфінксом. (Назва «Бабеле» походить від типу скельних утворень грибної форми, утвореної внаслідок ерозії скель різних твердих речовин).

У 2002 році цей гірський масив викликав сенсацію. Комп'ютерні фахівці з Пентагону знайшли таємничу порожнину всередині гори на знімках, зроблених геодезичним супутником, використовуючи таємну технологію. Для фахівців Пентагону стало одразу зрозуміло, що відкрита кімната не може мати природного походження, оскільки він не має прямого зв’язку із зовнішнім світом.

Сенсаційне відкриття зробило сплеск. Наприкінці травня 2003 року тодішній технічний директор Департаменту «Zero», найбільш секретного департаменту Румунської таємної служби СРР Цезарю Бреду, зателефонував його старший начальник генерал Абодя. Бреда було поінформовано по телефону, що з ним бажає зустрітися високий іноземний гість.

Єдине, що дізнався Бред, це те, що це італійський гість, який був членом масонської ложі та Більдерберзької групи, і мав великий фінансовий вплив на його країну (Румунію). З цього моменту Бред зрозумів, звідки невідомий дізнався про його відомство. Оскільки відомство, створене колишнім комуністичним диктатором Ніколає Чаушеску, було відомо лише вузькому колу інсайдерів. Окрім іншого цей відділ займався і парапсихологічною тематикою, що звичайно ж вимагало від співробітників виняткових навичок, якими володів Цезар Бред. Сам Бред був завербований у секретну програму навчання у віці 10 років, де його вроджені екстрасенсорні здібності набули подальшого розвитку та навчання.

Незнайомець представився сеньйором Массіні. Массіні був елегантно одягнений. Його поведінка була зарозумілою і самовпевненою. Він представився головою найважливішої масонської ложі у Європі та лідером Більдерберзької групи. Массіні пояснив, що його група не є масонською ложею, але має набагато більше значення, що таємні ложі, які діють по всьому світу, є лише зовнішнім фасадом, і що фактична влада знаходиться набагато вищою, ніж у 33-ї  ступені масонства.

Доступ до системи тунелів знаходиться на глибині 60 метрів. Використовуючи докладні фотографії, експерти у Вашингтоні встановили, що доступ захищений двома енергетичними бар'єрами, і що тунелі простягаються на тисячі кілометрів у трьох областях. Один тунель веде до Єгипту, інший - у споруду під плато Тибету, третій має три відгалуження, одне з яких веде в Бузеу (місто в Румунії), інше - в Ірак під Багдадом, а третє - на плато Гобі в Монголії.

Перша спроба проникнути до зали за допомогою військової тунельної прохідницької машини США не вдалася. Троє працівників загинули. Врешті-решт дослідники спробували отримати енергетичний доступ, над чим почав працювати.Цезар Бред  Він почав медитувати. Він почав взаємодіяти з енергією, і брама миттєво відчинилася.

Радусі Намар у своїй книзі пише, що ті, хто проектував об'єкт, мабуть, вважали перший енергетичний бар'єр ключовим захистом від несанкціонованого проникнення. Ніхто не може проникнути через цей захисний щит, якщо він не має високорозвиненого усвідомлення, спрямоване на загальне благо.

Зважаючи на все, щоб благополучно пройти через бар'єр, потрібно пройти особистий частотний тест (тобто тест на власну частоту вібрацій). Цей об'єкт також дуже добре захищений від використання ядерної зброї. Коли дослідники увійшли до гігантської підземної споруди, вони виявили голографічну інформаційну систему, яка явно не була створена руками людини, і, ймовірно, колись використовувалася для наукових досліджень на Землі.

Напівсферичний зал має діаметр близько 100 метрів та оцінюється у 30 метрів у висоту. Вважається, що об'єкт було збудовано 1000 років тому розвиненою позаземною цивілізацією. Дослідники виявили 10 столів, розташованих півколом, п'ять праворуч, п'ять ліворуч. На п'єдесталі в центрі стояв пристрій, який, як вважають, був підсилювачем розуму. Столи мають функцію пульта управління, їх висота близько двох метрів, що говорить про те, що будівельниками були велетні. У цьому контексті варто згадати, що біля підніжжя гір Бучеджі виробники яблук знайшли 18 скелетів велетнів зростом від п'яти до десяти метрів.

На столах були вигравірувані знаки та символи, що нагадують стародавній клинопис. При наближенні до одного столу автоматично активується голографічна проекція, кожна з яких пов'язана з певною науковою областю. Показані тривимірні зображення і мають висоту близько двох метрів.

Дослідники також знайшли машину часу, що показує історію Землі, історію Єгипту, як будувалися піраміди Єгипту, що насправді сталося під час потопу, бачили Ісуса, Лемурію, Атлантиду, що доводить, що острівні царства не міф. Презентація включає всю історію людства. Це може бути довгоочікуваним доказом того, що рання історія дуже відрізняється від того, що нам досі розповідають.

Це означало б, що насправді, як давно підозрювали багато істориків альтернативників, 90% цієї історії є фальшивкою, і що члени Більдерберзького клубу намагаються ще більше приховати правду, щоб зберегти свою владу на планеті. Збережені дані сягають V століття, з чого дослідники роблять висновок, що Будівничі знову покинули Землю в цей момент.

Під час відкриття залів в Іраку сталося щось дивне. Судячи з усього, дослідники знали, що там існує подібна підземна споруда, оскільки в момент відкриття брами у Румунії енергетичний бар'єр в Іраку був активований і вібрував з високою частотою.

З цього моменту вченим стало зрозуміло, що ці два місця пов'язані між собою. Так співпало, що в Іраку, за 80 кілометрів на південний захід від Багдада, було виявлено Зоряну браму, також сполучену з горами Бучеджі. Вважається, що початок війни в Іраку в березні 2003 року мав дуже вагомі причини, як йдеться в офіційній заяві. Під час пограбування Іракського музею, серед іншого, зникли таблички, які могли довести, що древні шумери контактували з богами.

Вільям Генрі, незалежний археолог, який мав доступ до табличок до пограбування, знайшов зображення Ану, верховного бога аннунаків, що йде через кільцеподібний портал, очевидно, Зоряну браму. Генрі також говорить про існування Зоряної брами в Іраку, тому він вважає, що брама використовувалася аннунаками для входу і виходу із Землі.

Про події в Румунії було негайно повідомлено тодішнього президента США Джорджа Буша молодшого, який негайно зв'язався зі своїм колегою, президентом Румунії Іоаном Ілієску для отримання більш детальної інформації. Ілієску хотів зробити сенсаційне відкриття надбанням громадськості, оскільки вважав, що кожен громадянин світу на планеті Земля має право знати про це.

Буш пригрозив Ілієску економічною блокадою, якщо це справді станеться. Натомість він запропонував модернізувати інфраструктуру Румунії та вступити до НАТО. Зрештою Ілієску погодився на пропозицію Вашингтона відкласти публікацію про це відкриття на 10 років, що означало, що інформація не буде оприлюднена до 2013 року.

Але вже у 2009 році румунський телеканал «Antena 1» повідомив про таємничу знахідку. Після цього до редакції надійшов дивний анонімний дзвінок, в якому усім, хто був причетний до шоу, погрожували припинити про нього говорити. Невідомий, який дзвонив на телеканал, сказав дослівно: «Попереджаємо! Будьте обережні, годі говорити про гори Бучеджі, ця інформація не повинна виходити з певних кіл. Вони не зможуть бути оприлюднені. Ви вступили у небезпечну гру. Ви молоді, у вас є сім'ї, у цій країні достатньо проблем, про які можна говорити». Модератор спитав, хто дзвонив? Відповідь була такою: «Краще вам не знати. Сподіваюся, вам не доведеться з нами возитися. Мені більше нічого сказати».

На сьогоднішній день більша частина інформації, як і раніше, тримається в секреті, хоча румунський уряд пообіцяв представити об'єкт світової громадськості, особливо показати переконливі фотографії. У цьому заході повинні взяти участь провідні вчені всього світу, але до сьогодні в цьому напрямі нічого не сталося.

Кажуть, наприклад, що над горами Бучеджі знаходиться невидима людському оку піраміда, яка видима лише двічі на рік. Завдання цієї піраміди – охороняти та зберігати знання істин до певного часу. Досі незрозуміло, чи ця історія є правдою, чи просто піар компанією книги письменника Радусі Намара, яка, на думку багатьох критиків, має бути лише романом…

www.youtube.com

 Канал Житель TV

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше