У вересні - жовтні 2022 року конфлікт досягне піку

Час поворотних рішень позаду. Планета Земля вже почала жити за новим сценарієм. Висока енергетична напруга, як і раніше, підтримуватиметься, посилюючи події на фізичному та Тонкому плані, змушуючи нас переоцінити старі ідеї, життєві моделі та цілі, - наскільки вони відповідають епосі Водолія.

Все, що зараз відбувається на астральному та ментальному планах, ускладнює ситуацію на поверхні Землі, у світовій політиці та національних політиках, фінансах та інших соціальних сферах.

Потужні енергетичні вібрації будуть руйнувати старі тривимірні програми і моделі, що вичерпали себе, і звільняти місце для нових багатовимірних законів і паттернів, що дозволяють подолати планетарну кризу і продовжувати будувати нову реальність на Землі.

Хоч би які відкати не відбувалися, тривимірна Земля вже пройшла поворотний момент. Подальші події розгортатимуться лише за часовою шкалою та сценарієм Співтворців. Необхідний перегляд всього, що сталося за останні місяці цього року, починаючи з 24 лютого 2022 року (коли путінська РФ почала військове вторгнення в Україну і геноцид населення).

Остаточні висновки та нові уточнення можна буде зробити у березні 2023 року. У вересні - жовтні 2022 року військовий конфлікт в Україні досягне піку. Стара архаїчна та тоталітарна система відчайдушно чинитиме опір новому вільному та незалежному світоустрою епохи Водолія. Все, що зараз відбувається, записано у фундаментальній формулі нашого локального Всесвіту.

На основі цього рівняння будується вся еволюція і пишуться всі сценарії. У новому рівнянні, на відміну від старого, відлуння якого ми бачимо зараз, із двох протиборчих сторін – Світлих і Темних – залишиться лише одна сила. Це дає Темряві певну надію. Ось чому зараз так люто Темні сили борються зі Світлими силами (на фізичному плані це протистояння проявляється під час військових дій в Україні, де на стороні Світлих сил стоять Збройні сили України, добровольці і волонтери, а на стороні Темних сил – російські окупаційні війська і путінська РФ).

Основні події відбуваються зараз, і в цьому протистоянні вирішується результат нового Армагеддону (очищення). У фіналі протистояння може залишитися лише одна сила – Світло чи Темрява. Співіснування на одній планеті цих двох сил вже неможливе. Занадто глибокий глобальний розрив між ними в енергіях, вібраціях, кармі, еволюційних цілях та способах їх досягнення.

Цінник неймовірно високий. Буквально все залежить від перемоги в останній війні, і це відбувається шляхом вимушеного еволюційного відкату. Це вимушений захід.

Оскільки у вібраціях справжньої війни високо вібраційні енергії Світла з великими труднощами асимілюються землянами, тому усім потрібно озброїтися терпінням.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше