У найближчі 18 місяців відкиньте поняття «нормальність»

З 2020 року (коли наша Сонячна система повністю увійшла у Фотонний пояс), наш світ безмірно змінився, і багато чого відкрилося для тих, хто має очі, щоб бачити, і досить сміливе серце, щоб знати. Це було приголомшливо та повчально. Багато хто усвідомив гірку правду про наш світ (що ми живемо на планеті-в'язниці, створеній Темними), про тих, з ким ми її (гірку правду) поділяємо, і хто формував її довгі роки.

Але разом зі смутком була виявлена велика надія, величезний потенціал, бачення іншого шляху та безліч нових можливостей. У цей час людство розщеплюється на два потоки, дві абсолютно різні парадигми, і це нормально. Нам не треба тягнути усіх за собою. Наше завдання – просто жити своєю правдою. Вона вкаже нам шлях і приведе до нас тих, з ким ми можемо його пройти. Люди будуть приходити і йти, старі зв'язки відпадуть і виникнуть нові.

Наш новий світ набуває форми. Спільнота будується, зв'язки налагоджуються. Ми є ті, хто ми є. Цей час одкровення (відкриття) жити нашою правдою настільки повно, що вона пожвавлює кожну нашу клітину. Громадська структура, система та матеріальні ресурси будуть маніпулювати, щоб підтримувати продовження психологічної війни проти людства, але ми повинні твердо стояти перед цинічними маніпуляціями.

Не піддавайтеся тиранії, що посилюється залізною хваткою, і зростаючим хвилюванням, що породжуються тими, хто діє в тіні, але в той же час знаходиться у центрі уваги і заявляє, що піклується про нашу безпеку. Те саме стосується значних і масштабних фінансових потрясінь, (що збіглися з поверненням Плутона), у США в лютому 2022 року. Наше ставлення до грошей, багатства та внутрішні цінності речей ось-ось зміняться назавжди.

Настав час закласти фізичні основи нового світу, оскільки старий світ розсипається на порох на наших очах. Настав час діяти. Ми не можемо підготуватися до всіх можливостей, але можемо бути готовими діяти, коли це буде необхідно. Ми наближаємось до більш складних часів. Вони значно відрізнятимуться від того, що ми знали останні два роки.

У колективному полі людства настає ще більший страх, оскільки ми стикаємося з нападом на основи нашого виживання – їжу, гроші, матеріальну безпеку у всіх її формах. Зрештою, ми всі повинні зіштовхнутися зі своїм страхом і побачити його. Розпізнайте його підступну природу, як він налаштовує одних проти інших, як руйнує наше життя, наші стосунки, нашу мудрість та нашу свідомість.

Але ті, хто твердо стоїть перед обличчям страху, хто тримає лінію, встановлює кордони, беруть на себе відповідальність за своє благополуччя і підтримують інших в цьому. Вони стануть від цього сильнішими. Вони звитяжно піднімуться з пилу руйнування старих шляхів, щоб побачити новий світанок. Ми можемо піднятися і ми це зробимо.

У найближчі місяці нам, можливо, доведеться ухвалити деякі важкі рішення зі значними наслідками для нашого майбутнього, але зрештою все буде добре, якщо цей вибір буде зроблено на основі внутрішнього клітинного знання. Коли ми робимо вибір, який приводить наше тіло і серце в стан умиротворення, ми вчинили правильно.

Природа – наш вчитель, немає нічого, що ми не могли б дізнатися через близькість до цього прекрасного світу. Складності людського розуму, що плутає знання з мудрістю, а розум із проникливістю можна відкинути, як тільки ми повернемося до нашого вродженого природного знання, - що зміцнює нашу рівновагу, а що порушує його.

Не дозволяйте страху сказати останнє слово, ретельно розрізняйте тих, хто просто хоче, щоб ви були налякані, і тих, хто ділиться корисною інформацією, що сприяє розширенню ваших можливостей.

Якщо виникає страх, не прикрашайте його постійним занепокоєнням, апокаліптичними фантазіями. Натомість знайте, що це всього лише один відтінок на багатобарвній палітрі відтінків, з яких багато інших знадобляться вам краще. Це може бути цікавість, віра, усвідомлення сьогодення, впевненість у собі, творчість.

Перед нами відкривається безпрецедентна для нашого часу можливість переробити світ наново. Впасти в сіру зону тривоги і страху, значить відмовитися від шансу всього життя стати частиною чогось по істині неймовірного. Отже, у чому різниця?

Страх каже: ми маємо бути готові до всіх можливостей або жити без сну, прокручуючи нескінченні сценарії того, що може піти не так, і як ми зможемо чи не зможемо цього уникнути. Жодної підготовки мало, тому що завжди є вразливість, яку ми ще не усунули.

Мудрість каже: давайте підготуємо найнеобхідніше - їжу, воду, паливо. Встановіть локальні зв'язки з іншими людьми, які роблять те саме. Дізнайтеся, як піклуватися про своє фізичне, психічне, емоційне та духовне здоров'я. Спростіть свої потреби та своє життя. Будьте вдячні за все, що у вас є, включаючи кожен ваш подих, заспокойтеся, і насамперед, робіть те, що приносить вам радість при кожній нагоді. Ви не можете знати все - ні хороше, ні погане.

Відбудуться події, котрі ви ніяк не могли передбачити. Це просто життя. Переживіть це. Прагніть завжди залишатися зосередженими, заземленими, пов'язаними із мудрістю Землі, яка підтримує все життя. Ті, хто має віру і світ, насолоджуються клітинним знанням того, що робити, як робити і коли. Ми можемо бути на крок попереду, пильнувати і бути спокійними і задоволеними, неухильно перетравлюючи все, що зустрічається на нашому шляху, зчитуючи енергію моменту, як моряк читає вітер, і знає, як використовувати його, щоб дістатися туди, куди йому потрібно.

У найближчі 18 місяців викиньте поняття «нормальний» у канаву. Все одно це було б брехнею, черговою ілюзією. Немає нічого нормального в тому, щоб працювати на роботі, яку ви ненавидите, поки не впадете, щоби просто накрити стіл їжею. Немає нічого нормального у світі, де переважна більшість багатств перебуває в руках незначної меншості людей, тоді як мільйони людей голодують. Немає нічого нормального в тому, щоб перекласти відповідальність за власне здоров'я та добробут на так званих «експертів» з усіма їхніми упередженнями та фінансовими інтересами.

Шукайте безпеку через мудрість та впевненість через готовність, потім приправте все це готовністю до всього та радістю до змін. Йти по тінях віри, а не баченням, означає шанувати благодатну таємницю всього, що на нас чекає попереду, тобто завтра. Навіть коли ми дивуємось і турбуємося про завтрашній день, ми можемо і переживемо цей час разом.

Ми переможемо, навіть якщо навколо нас усе завалиться. Мудрість зрештою зникне, і Любов – чудова якість пробудженого серця – підніметься, щоб претендувати на перемогу.

        

www.youtube.com

Канал Эра Водолея

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше