У Дружківці реалізуються два масштабні проекти

12 квітня 2018
Viktor Bugurt

Минулого року в Дружківці почалася реалізація масштабного проекту з реконструкції центральної площі Соборна. Кошти були виділені з обласного бюджету. Замовником виконання робіт визначено Департамент капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації.

За результатами проведення тендерних процедур визначено підрядника, з яким укладено договір на виконання робіт.

"Зовсім скоро мешканці міста зможуть по-новому поглянути на панораму найстарішої площі Дружківки, яка стане сучасною та буде збудована за всіма європейськими стандартами", – зазначає міський голова Валерій Гнатенко.

Про хід реалізації важливого для міста проекту розповів керівник Управління житлового та комунального господарства міської ради Віктор Гейченко. Він зазначив, що роботи із заміни мереж водопостачання та водовідведення залишилися вже позаду. "На сьогоднішній день проведена часткова заміна водопровідної мережі по вул. Соборній та Машинобудівників. По вулиці Соборній виконані також роботи по заміні каналізаційних мереж. Частково виконані заходи з благоустрою ділянок, на яких завершені земляні роботи, а саме планування та підсипка шлаком. Через великі обсяги вийнятого ґрунту дані роботи будуть продовжуватись по мірі його просідання", – зазначив керівник управління.

Надалі планується заміна існуючих зовнішніх підземних мереж системи теплопостачання та системи газопостачання, верхнього шару покриття проїзної частини вулиці Соборної, існуючого асфальтового покриття мощенням ФЕМ на пішохідних зонах, демонтаж існуючої огорожі та встановлення нової декоративної,облаштування нової трамвайної зупинки із сучасного прозорого матеріалу (полікарбонату), влаштування біля приміщення міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану художньої скульптурної групи, благоустрій прилеглої території з розміщенням фонтану та встановленням альтанок для відпочинку і багато іншого, що порадує дружківчан.

Другий масштабний проект, який реалізується у місті за рахунок коштів Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – це "Реконструкція Дружківського парку культури та відпочинку". Його замовником виступає Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації. Був проведений тендер та укладений договір на виконання робіт із підрядником.

У ході реалізації проекту проводитиметься ландшафтна реконструкція зеленої зони та благоустрій території парку. Такожбудуть організовані "тематичні зони" для активного та сімейного відпочинку. Для очищення парку від сміття передбачено встановлення урн та сміттєприймачів, видалення аварійних та хворих дерев і кущів, їх заміна на нові насадження.

Дороги й майданчики у центральній частині парку запроектовані з тротуарної плитки. На входах для руху пішоходів передбачені заходи з полегшення доступу до парку маломобільної групи населення. Облаштована автобусна зупинка біля центрального входу з вул. Соборної. Як зазначає Віктор Гейченко, на сьогоднішній день в центральній частині парку вже розпочаті роботи, демонтовані старі вхідні вузли та ведуться роботи по тротуарній частині парку.

Бюджетоутворюючі підприємства міста не залишилися осторонь та відгукнулися на пропозиції участі міні проектів з благоустрою Дружківського парку культури та відпочинку. Так, станом на 01 квітня 2018 року всі комунальні підприємства частково виконали роботи для естетичного оформлення парку: комунальне підприємство "Комсервіс", Дружківське комунальне автотранспортне підприємство 052805 та Обласне комунальне підприємство "Дружківкатепломережа" наразі займаються виготовленням 2 декоративних клумб-велосипедів, а комунальне підприємство "Спектр" – 2 дерев'яних колодязів–квітників та декоративного візка.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

10 таємниць, захованих у всесвітньо відомих картинах
Образотворче мистецтво здатне не тільки надихати, а й мучити наш мозок таємницями і загадками. На полотнах великих художників часто зустрічаються дивні хитромудрі деталі або навіть послання, які піддаються розшифровці тільки через сотні років.
Читати більше
Дружба довжиною в життя: собаки
Кажуть, аби мати найліпшого друга, не обов'язково треба знати людей:) Мова про собак. Ці дивовижні створіння знають про відданість більше, ніж ми. Завжди поряд: підтримають, посумують з вами та ще й захистять. Дружба довжиною в життя. Чотирилапі.
Читати більше