У 2017 році за підтримки Держкіно було створено 47 фільмів

16 лютого 2018
UAPOST.US
14 лютого голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко під час прес-конференції в "Укрінформі" презентував результати діяльності відомства за 2017 рік.

Згідно зі звітом, минулого року за фінансової підтримки Держкіно було створено 47 фільмів, 17 із них - повнометражні ігрові.

Пан Іллєнко зазначив, що в 2016 році було створено всього чотири повнометражних ігрових фільми, в 2015 році – три.
 
uapost.us
 
"Після 2014 року було глибоке падіння, пов'язане з тим, що фактично з початку 2014-го і до кінця 2015-го через брак фінансування звагалі не укладалися контракти на запуск нових фільмів за державної підтримки. Показник, який ми бачимо в 2014 році, відбувся за рахунок того, що було фінансування до 2013-го включно. У 2015 році ми завершували виробництво тих фільмів, які зависли через зупинку виробництва в 2014-му. А 2016 і 2017 роки показали результати безпосередньо роботи над тими фільмами, які були запущені в кінці 2015 і в 2016 роках", – пояснив голова Держкіно.Пан Іллєнко зазначив, що в 2017 році суттєво зросла кількість дебютних фільмів: "Молоді кінематографісти мають право отримати старт в професії за рахунок держави. Ці фільми підтримуються на 100%, фінансова підтримка обмежується сумою в 1 млн грн".
 
uapost.us
 
Голова Держкіно також додав, що останнім часом в кінотеатральний прокат виходить документальне кіно, створене за підтримки Держкіно, зокрема йдеться про стрічки "Будинок "Слово" Тараса Томенка, "Рідні" Віталія Манського, "Міф" Леоніда Кантера та Івана Яснія та інші.

За оновленими даними, в 2017 році Держкіно укладено 66 контрактів на виробництво нових стрічок.

(via)
UaPost
Зображення-обкладинка: ukr.media
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

9-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє іміджевий ролик 2018 року
Від моменту створення першої кінострічки найголовнішим для будь-якого фільму є глядач. Минулого року саме глядач став центральною фігурою офіційного іміджа ОМКФ. Цьогоріч команда ОМКФ та Ігор Стеколенко вирішили поглибити тему, зробивши головним героєм ролику сприйняття.
Читати більше