Травень 2019 року. Порошенко крутіше Черчилля

Прем'єр-міністр Великої Британії Вінстон Черчилль теж виграв війну, але програв вибори в липні 1945 року, незважаючи на всі свої заслуги в період Другої світової війни.

У 1951 році Черчилль вибори виграв. Можна сказати, що британці заднім числом вибачилися перед ним, але особисто йому це було не особливо потрібно. Як соціальний реформатор і реформатор ЖКГ в історію Великої Британії він не увійшов. Це була не його місія.

Президент України Петро Порошенко зупинив російське вторгнення в 2014-му році, створив антикремлівську коаліцію, яка запровадила санкції проти країни-агресора, і відновив українську армію, розграбовану, зраджену і принижену своїм попередником – донецьким ставлеником Кремля Януковичем, та почав демонтаж кримінальної держави, сформованої російським капіталом і російськими спецслужбами в Україні.  Під час гібридної війни, на відміну від кандидата на пост президента Анатолія Гриценка, він не обіцяв скасувати призов в армію, оскільки резерв треба створювати заздалегідь.

Бойові дії вів акуратно, як і Черчилль, а не гнався за перемогами за всяку ціну, як це прийнято в більшовицькій, а тепер і путінській Росії, зараженої вірусом «побєдобєсія» і імперською зверхністю над «інородцамі». На відміну від Черчилля, Порошенко був змушений займатися реформами і тарифами. Черчіль же міг повністю зосередитися на війні і пошуку союзників в ній, а лейбористи всю війну не схиляли його за гріхи, як реальні, так і уявні, і не дублювали тези гітлерівської пропаганди на англійську мову.

П’ята колона Москви в Україні всі роки президентського правління Порошенка поширювала брехню московської пропаганди, щоб переконати українське населення в тому, що в Україні немає достойної влади, маючи на увазі передусім президента Порошенка, що вона нікчемна і ні на що не здатна. За п’ять років гібридної війни кремлівська пропаганда сформувала в порожніх головах безвідповідальних виборців образ «имперского величия росии», яка зможе «защитить и накормить»…

Черчилль діяв в більш комфортних умовах, ніж Порошенко, незважаючи на те, що війна велася переважно танковим колонами, а не за допомогою спецоперацій і маніпуляцій в ЗМІ.

На відміну від Черчилля, який під час війни ніколи не зустрічався з берлінським фюрером, Порошенко на мінських переговорах в присутності канцлера Меркель і президента Оланда послав московського фюрера словом на три букви зі «словаря русского мата», тим самим принизивши його і вказавши йому місце в європейській політиці. Порошенко став особистим ворогом маленького і злопам’ятного Путіна. Тому так багато з’явилося брехні про Порошенка в Інтернеті. Це була помста злопам’ятного чекіста Путіна українському президенту, який почав вести незалежну від Москви політику, перетворивши тим самим Україну на суб’єкта європейської і світової політики.

Але Порошенко крутіше Черчилля, - він дозволив багатьом українцям в 2019-му році (під час війни, що триває вже п’ятий рік) розслабитися і відчути себе британцями травня 1945 року, коли антифашистська коаліція святкувала перемогу.

Петро Порошенко програв вибори шоумену Зеленському, який є дилетантом в політиці. Але програв їх так, що відкрив для себе нову політичну перспективу і зумів повернути програшну ситуацію в свою користь. Він залишився в політиці і став тією «червоною лінією», фактором контролю і запобіжником від катастрофічних рішень дилетанта, якого наївні і безвідповідальні виборці обрали на президентську посаду, як «слугу народу» з 95-го кварталу.

24 травня в Києві відбувся з’їзд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», на якому було схвалено рішення змінити назву партії на «Європейська Солідарність». В Україні нарешті сформувалася нова партія «Європейська солідарність», в якій широко представлені лідери громадських організацій, волонтери, добровольці, молоді професіонали.

П'ять років для багатьох українців пройшли дуже комфортно, бо президент Порошенко уберіг їх від багатьох негативних наслідків війни «русского мира» в Україні. Скоро слуга народу Зе від цих відчуттів їх всіх позбавить, і треба буде знову звертатися до Порошенка. На жаль багато хто не цінують те, що мають (комфорт, безпеку), і звикли поганяти того, хто тягне воза. Але, як відомо, історія повторюється…

PS

Журналіст одного з каналів в Інтернеті мав бесіду з іноземним колегою щодо результатів президентських виборів в Україні. У розмові він сказав, що ми даремно критикуємо Порошенка після президентських виборів. Колись ми всі дізнаємося все те, що ми зараз приймаємо, як його поразку на виборах. Виборці ще до кінця не розуміють, що зробив Порошенко, перебувачи на своїй президентській посаді. Мова йде не тільки і не стільки про Україну, як про європейські і навіть світові розклади. Порошенку вдалося зробити Україну чимось на зразок золотої акції, яка тепер стає ключем у багатьох міжнародних комбінацій.

(Мова йде про приховану війну Альянсу, до якого входять позитивні військові світу на чолі з військовими США проти Кабали – наглядачів рептилоїдів на планеті Земля. Результатом політичної діяльності Порошенка стало те, чого навіть уявити не могли в Москві різного роду «експерти» - Україна стала членом Альянсу. У Вашингтоні по-достоїнству оцінили героїзм, стійкість і професійні якості українських військових у війні на Донбасі проти російських окупантів, масовий волонтерських рух в Україні, високий рівень української науки, українського ВПК і прагнення команди Порошенка вирватись з-під колоніального ярма Москви)

Причому тепер вже не важливо, хто зараз фактично сидить на банковій. Україна вже включена в процес, і висмикнути її з процесу вже не вийде ні Зе, ні тим більше Бєні. Зараз вони вже починають розуміти, що насправді особливого вибору у них немає, і рішення випадає з розряду: «або, або». Причому, друге «або» може бути настільки болючим, що треба бути харизматичним або вкрай досвідченим політиком, щоб спробувати поплисти проти течії.

Ми не знаємо багатьох подробиць, але можемо припустити, що Москва розкрила всі свої таємні операції на президентських виборах в Україні, і тим, хто приймає рішення на глобальному рівні, була влаштована презентація того, що Москва випала з цивілізованого світу повністю і остаточно. Дуже багато європейських політиків не хотіли в це вірити, і як ми бачили пару останніх років, в різних місцях у виконанні різних осіб наводилися різні аргументи «за» і «проти» того, чи можна Москву повернути в нормальний світ в принципі, і чи можна мати з нею справу.

Вибори в Україні стали демонстратором тих небезпек, які РФ несе не тільки Україні чи Європі, але і всьому цивілізованому світу. Причому поки російські спецслужби і бізнес-оточення Путіна розвивали свої комбінації з підкупом, фінансуванням, залученням брудних бізнесменів, за всім цим акуратно і професійно стежила спеціально підготовлена ​​команда. Вони стежили в режимі реального часу за тим, як Москва втручається у внутрішнє життя держави і якими методами діє.

Всі пам'ятають, як під час передвиборчої кампанії СБУ накрило московське фінансування Юлії Тимошенко, а потім були виявлені канали фінансування підтримки інших проросійських кандидатів. Ніхто тоді не зрозумів, чому з цього приводу не було почато судовий процес. Пояснення може виявитися зовсім несподіваним. У цю ж канву вміщається і млява робота по формуванню окружних виборчих комісій та іншого. Противнику була надана можливість проявити себе всюди, де тільки можна. Це було елементом однієї великої демонстрації, яка досягла свідомості тих найважливіших і впливових глядачів.

Якщо так, то демонстрація повинна була відіграти до останнього епізоду, щоб показати, до чого це призводить. В цьому випадку ніякі колишні аргументи вже не спрацьовують, оскільки перед очима чистий експеримент. Якщо ця версія правильна, то багато що стає на місце. В такому випадку Порошенко виявиться одним з найпотужніших світових політичних авторитетів, а Україна вже стає країною, яку вже не віддадуть Москві або кому б то не було, навіть після такої жорсткої демонстрації.

Напевно, передбачаючи подібний результат виборів, заздалегідь був підготовлений варіант, який може виявитися найбільш вдалим в цій ситуації. Тому зарубіжний колега дуже рекомендував не поспішати з висновками ...

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Перепланування квартири в панельному будинку: за і проти
Дизайнер та архітектор Андрій Сокрута, засновник студії Andrey Sokruta workshop, розповів, з якими труднощами можна стикнутися при спробі “перекроїти” квартиру в панельному домі і коли дійсно варто це робити.
Читати більше
25 "поганих" звичок, які насправді дуже навіть корисні
Невеликі шкідливі звички поступово розростаються, і можуть зіпсувати ваше здоров'я і перешкодити досягненню цілей. Але не всі «погані» звички насправді такі погані. Ось про що вам точно не потрібно турбуватися!
Читати більше