перевір свій рівень володіння українською мовою онлайн

27 жовтня 2023
Оксана Аті

До Дня української писемності та мови на освітній платформі "Є-мова" відкрито тест на визначення рівня володіння українською мовою. Тест розроблений з орієнтуванням на стандарт з української мови та враховує вимоги рівнів. Усі охочі можуть його пройти.
Тест зорієнтує наскільки добрим є розуміння письмових та усних текстів, а також, як добре користувач знає граматику і лексику, визначить потребу вчитися та допоможе обрати відповідний курс.
Для проходження тестування потрібно зареєструватися - https://emova.org.ua/testuvannia/
"Є-мова" є продовженням проєкту Безкоштовні курси української мови, який був започаткований у 2013 році у 32 містах України за участи 137 волонтерів.
На платформі також доступні безкоштовні курси української мови
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше