ТЕ, ЩО НАВЧИТЬ НАС ЖИТИ

11 березня 2019
Анна-Марія

Важливо розуміти:  якщо книга не здалася нам чарівним творенням Бога, це не означає, що вона мотлох. Геніальні твори не визнають такими, бо не розуміють автора і того, що він хотів донести.

Обираючи книги, важливо зрозуміти, що ви хочете від них отримати. Можливо, навчитись жити? Для такого випадку я порадила б вам прочитати "Коли подих стає повітрям" Пола Каланіті. Якщо серйозно, то для цієї книги будь-який опис зайвий.

Відчуваєте, що хочете вдосконалити свою поведінку у соціумі? "Стратегії і тактики спілкування або Як знайти спільну мову з кожним" Патріка Кінга вам допоможуть. Однак, я не раджу фанатично захоплюватись нею і  застосовувати перелічені у ній прийоми на близькій для вас людині.

Наступна книга з мого переліку, а саме "Бог завжди подорожує інкогніто" Лорана Гунеля (вона не порушує релігійні питання), допоможе відчути вам усі свої недоліки, пов'язані із поведінкою у суспільстві. Ну а ще, те, що ви мотлох. Насправді, автор просто показуватиме життя Алана Грінмора, хоча ви обов'язково зможете розгледіти себе. Вітаю, якщо цього не станеться.

Приємного читання!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Яких порад повинні були дотримуватись вагітні в минулому: від нісенітниць до розумних речей
Ми переконані, що для майбутніх мам середини XX століття партнерські пологи стали б шоком, а йога для вагітних — дивиною. Тож не дивно, що «вагітні» поради минулих століть зараз сильно дивують.
Читати більше