Світ на порозі відновлення

Саме ви створюєте власну реальність, яка виражається довкола вас. Пам'ятайте це, поки рухатиметеся впродовж цього року, і станете свідками багатьох подій, які перевернуть цей світ з ніг на голову у багатьох відношеннях. Тому що ілюзія, про яку ми так довго знали, безперечно зникає.

Щодо термінів, то ми знаходимося прямо на порозі того, що починається і набирає обертів. Імпульс бурі вже тут. Це торкнеться навіть тих, хто поки що спить, тому що деякі з цих подій струснуть систему настільки, що їм нічого не залишиться, окрім як прокинутися в якийсь момент. Ось що заплановано тут на Землі.

Незабаром ми побачимо, як все відбуватиметься. Будьте терплячими і результати з'являться, яким би чином вони не були б представлені.

Ми увійшли в епоху нового часу (на нову Часову Лінію). Ті, хто здобув славу обманом, втрачають силу, яку колись їм дали. Торговці владою один за одним втрачають благодать, а ви маєте можливість будувати своє життя за новими форматами. Тепер ніщо не обмежує ваші творчі сили, хоч це не допускалося, коли на планеті панував страх.

Незважаючи на те, що, здається, страх пронизує майже кожну частину нашого світу, це його останній подих, щоб усі розглянули його в деталях, перш ніж він щезне. Цей проміжний етап змушує сумніватися у своїй впевненості з огляду на наслідки війни, яку Темні сили розв’язали на Землі. Але ви є Творцями, і оскільки відновлення не може бути швидким, якийсь час хаос триватиме.

Ми не знаємо, яким має бути Новий світ, про це немає жодної інформації. Немає правильних способів робити щось. Тривимірні структури створювати було легко. Все, що потрібно було зробити – це стати найбільшим чи найкращим у збиранні фінансових ресурсів, славі чи будь-якій іншій діяльності, що заслуговує на увагу у тривимірному світі.

На Новій Землі йдеться не про контроль над владою, а її поділ. Сила, яка доступна усім в будь-якому форматі, яку вони забажають, відновлення цього нового світу, ґрунтуватиметься на консенсусі та радості. А не накопичення сили назовні.

Те, що було, більше не підходить для Нової Землі та для нас. Те, що ми створимо, ще не оформлене, а те, що було, вже не підходить. Отже, дозвольте собі розслабитися, відкриваючи для себе нові інтереси та шляхи створення свого Нового світу.

Ми знаходимося на стадії самопізнання, дозвольте собі піти всередину себе, забудьте про зовнішній світ. Ваша поточна роль полягає у відкритті себе, коли навколишній світ, здавалося б руйнується від страху. Коли структури страху будуть видалені, ви переміститеся на Нову Землю…

www.youtube.com

Канал Эра Водолея

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше