Суперсиметрія

4 грудня 2017
Roman Bonchuk

Взагалі, фізика й астрофізика - доволі цікаві й перспективні дисципліни, а найцікавіше - поетичні. Проблема не тільки в присутності метафізичних квінтесенцій - більше в перехресному міждискурсі. Астрофізика багато запозичує в економіці й біології, в езотеричній доктрині й магії. Не дивно, бо сама Теорія струн є М-теорією, тобто магічною. Можливо, материнською. Тобто з часом М-теорія має зібрати пазл, але це, знову ж таки, якась асиметрія. 

Назагал, Теорія струн, можливо, дасть імпресіоністичну картинку: зірки вибухають тисячами кольорових нових сполук й часток, в моментах розкриття нових-старих й живих-мертвих хімічних парабол.

Бог є творцем, нам велів також бути творцями - навіть якщо він нас покинув ще років двісті тому....

Теорія струн, Суперсиметрія й антропоморфний принцип - це і є три черепахи і три кити, котрі тримають Всесвіт. До речі, має той Всесвіт якусь межу чи горизонт, чи концентрований вакуум й спалахуючу безодню. Зараз будується в Японії лінійний колайдер для пошуків Суперсиметрії. Однозначно, що симетрії не може бути апріорі, бо уся постнаука й квантова парадигма збудовані на викручуванні, зкручуванні, деформації та щепленні. Дивно, але крихкий світ тримається на крихких логосах. Отже, вигинання простору - це і є перша заявка на п'ятий-шостий виміри: до того ж їх має бути одинадцять, але за останніми висновками - двадцять шість. Важко уявити собі симетрію чи логічність антропного мотиву - як і квантову криптографію, чи квантову піну, чи квантову телепортацію, чи квантовий комп'ютер, який працює на рідині з атомами....




Квантовий комп'ютер - це найближча перспектива, тому три-п'ять років і буде можливість вільного копирсання тим споконвічним мотлохом, хоча є один плюс - напевно, ми розкодуємо реліктове випромінення. І з тим реліктовим шумом також багато запитань, але наука тим і живе, що плодиться новими здогадками і теоремами.... От би чогось остаточного, але не виходить, бо усюди є момент біфуркаційної невідповідності. А сам термін, як штрих в малюнку - без нього не вичитується форма. Як форма предметів є наслідком антропного припущення, бо не було б удосконалень у вивченні речей - не було б і нас й нашого щастя.

Отже симетрія була б цікавою в мистецтві. От для себе я вже надихнувся новим пошуком - а це і є концептуально новим, коли переосмислив й перекинув через тисячолітний тин усю білу інформацію про теє й теє, але відчував поля й магнітні коливання / флуктуації / Жорж Сьора - неймовірно цікавий художник. У нього чітко видно простір, динаміку простору, субатомну карту / простір, вибудований з крапок, квантову ретроспекцію - й були б мої окуляри - квантову квінтесенцію.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше