Суперсиметрія

4 грудня 2017
Roman Bonchuk

Взагалі, фізика й астрофізика - доволі цікаві й перспективні дисципліни, а найцікавіше - поетичні. Проблема не тільки в присутності метафізичних квінтесенцій - більше в перехресному міждискурсі. Астрофізика багато запозичує в економіці й біології, в езотеричній доктрині й магії. Не дивно, бо сама Теорія струн є М-теорією, тобто магічною. Можливо, материнською. Тобто з часом М-теорія має зібрати пазл, але це, знову ж таки, якась асиметрія. 

Назагал, Теорія струн, можливо, дасть імпресіоністичну картинку: зірки вибухають тисячами кольорових нових сполук й часток, в моментах розкриття нових-старих й живих-мертвих хімічних парабол.

Бог є творцем, нам велів також бути творцями - навіть якщо він нас покинув ще років двісті тому....

Теорія струн, Суперсиметрія й антропоморфний принцип - це і є три черепахи і три кити, котрі тримають Всесвіт. До речі, має той Всесвіт якусь межу чи горизонт, чи концентрований вакуум й спалахуючу безодню. Зараз будується в Японії лінійний колайдер для пошуків Суперсиметрії. Однозначно, що симетрії не може бути апріорі, бо уся постнаука й квантова парадигма збудовані на викручуванні, зкручуванні, деформації та щепленні. Дивно, але крихкий світ тримається на крихких логосах. Отже, вигинання простору - це і є перша заявка на п'ятий-шостий виміри: до того ж їх має бути одинадцять, але за останніми висновками - двадцять шість. Важко уявити собі симетрію чи логічність антропного мотиву - як і квантову криптографію, чи квантову піну, чи квантову телепортацію, чи квантовий комп'ютер, який працює на рідині з атомами....
Квантовий комп'ютер - це найближча перспектива, тому три-п'ять років і буде можливість вільного копирсання тим споконвічним мотлохом, хоча є один плюс - напевно, ми розкодуємо реліктове випромінення. І з тим реліктовим шумом також багато запитань, але наука тим і живе, що плодиться новими здогадками і теоремами.... От би чогось остаточного, але не виходить, бо усюди є момент біфуркаційної невідповідності. А сам термін, як штрих в малюнку - без нього не вичитується форма. Як форма предметів є наслідком антропного припущення, бо не було б удосконалень у вивченні речей - не було б і нас й нашого щастя.

Отже симетрія була б цікавою в мистецтві. От для себе я вже надихнувся новим пошуком - а це і є концептуально новим, коли переосмислив й перекинув через тисячолітний тин усю білу інформацію про теє й теє, але відчував поля й магнітні коливання / флуктуації / Жорж Сьора - неймовірно цікавий художник. У нього чітко видно простір, динаміку простору, субатомну карту / простір, вибудований з крапок, квантову ретроспекцію - й були б мої окуляри - квантову квінтесенцію.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше