Сілія Фенн. Цунамі рідкого Світла та сонячний спалах Х класу

Прямо зараз ми перебуваємо в умовах потужного впливу цунамі енергій рідкого Світла плазми та потужного спалаху Х класу. Потужні високочастотні хвилі йдуть на Землю одна за одною, їх підйоми та спади стають все частішими.

Рідке Світло, яке пролилося крізь Ворота Водолія 02 лютого 2023 року, повністю затопило Землю, і змітає негативні області щільності та Темряви, у нашому житті та на планеті. Це створює турбулентність та хаос, як на планеті, так і в нашому житті.

Зараз, як ніколи, потрібно йти шляхом чистого серця, де ми зберігаємо кристалічну Свідомість і Любов, і співчуття до всього життя на Землі в цей час великої трансформації.

Нова Земля виходить на нові рівні очищення. Сонячний спалах Х класу посилає потужні світлові коди для ініціації нових форм життя та соціальної взаємодії, формуючи нові спільноти Світла та Радості.

Потужні світлові коди Х класу Сонячного спалаху можуть спричинити симптоми поганого самопочуття. На фізичному плані можливі прискорене серцебиття, аж до аритмії, мігрені, оніміння частин тіла, непритомність та багато інших симптомів. Так що не хвилюйтеся, якщо ви почуваєтеся трохи не в настрої, не в хорошій фізичній формі, емоційними чи пригніченими. У всіх ефекти впливу на фізичне тіло будуть різні, але причина завжди одна - квантові хвилі.

Нині діють потужні сили, які створюють Нову Землю та хронологію майбутнього (Нову Спіраль Часу). Просто пливіть за течією і віддайтеся тому, що проявляється і набуває форми в міру прояву нового, і тоді ми стаємо новими володарями частоти вібрацій на Новій Землі, Новій Лемурії. З кожним спалахом сонячної активності високочастотні енергії збільшуватимуться і залишатимуться на новому рівні.

Підтримка себе в стійкій емоційній формі зараз дуже важлива. Сьогодні заміна старого на нове відбувається у всьому. Дедалі більше наших старих знайомих залишають наше коло спілкування, але незабаром на їхнє місце приходять інші. Саме тому нам часто сняться колишні знайомі, друзі та зв'язки. Так розв'язуються наші глибоко укорінені кармічні вузли. Не чіпляйтеся за сни, в них ми опрацьовуємо безліч страхів та проблемних ситуацій, з якими не можемо впоратися у фізичному житті.

Резонанс Шумана реагує на космічні потоки, що йдуть до нас через Сонце. Тому часто виникають сонячні бурі. Люди схильні до їхнього впливу, тому з піками сонячних спалахів різних симптомів може бути все більше. Почастішають техногенні катастрофи. Багато смертей неминучі серед людей, які не мають шансів на прийняття нових високочастотних енергій через надмірне фізичне, психічне та емоційне забруднення, агресивне небажання щось змінювати в собі та своєму житті. Спалахи раку будуть спостерігатися у тих, хто всупереч численним сигналам відмовиться переглянути своє ставлення до того, що відбувається. Літнім людям також буде важко, тому важливо приділити їм більше уваги та допомоги.

Найголовніше зараз – тримати під контролем особисту ситуацію, зберігати спокій.

PS

05 березня 2023 року. Сілія Фенн. Міжвимірний потік

Міжвимірний потік. Саме таке ім'я дав мені Архангел Михаїл щодо енергетичного досвіду, який ми переживаємо у березні 2023 року.

Це результат інтенсивного потоку енергій рідкого Світла у лютому та інтенсивних сонячних спалахів Х класу, які обстрілюють планету Земля. Цей процес трансформує нашу ДНК, щоб, нарешті, перетворити нас на багатовимірну Свідомість Нової Землі.

Старі Лінії Часу відключені, щоб дати місцю матеріальне вираження Нової Землі.

Симптоми – це глибоке почуття роз'єднання та хаосу.

Я часто прокидаюся вранці без жодного відчуття того, де я перебуваю в часовому космічному континуумі. Мені потрібно кілька миттєвостей, щоб возз'єднатися із Землею та березнем 2023 року. Це тому, що ми перебуваємо в багатьох в інших місцях нашої Галактики, особливо під час сну та вночі.

У міру того, як розчиняються старі закономірності індивідуальних переконань, також відчувається фізичний дискомфорт та очищення. Цей процес дуже схожий на те, що сталося у 2013 році після великого Зсуву у грудні 2012 року, лише набагато швидше. Ми не встигаємо дихати, як відбуваються інші зміни.

Нас вивертають на 180 градусів, щоб ми побачили життя з іншого боку. Ті, хто носить у своїй ДНК коди смарагдового серця, створять Нову Лемурію.

www.youtube.com

 Канал Лоры Шереметьевой

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше