Січень. Нюанси місяця.
Президент Зе недооцінив рівень культури і почуття гумору українців

Після Новорічної промови зросійщеного президента України Зеленського, за яким в мережі вже закріпилася назва «клоун Зе», українці вибухнули праведним гнівом і на пропозицію нинішнього президента країни «Яка різниця, як називати вулиці, головне - щоб вони були освітлені і заасфальтовані» вирішили почати негайно. Тож на сайті Електронних петицій була зареєстрована петиція №9310 «Перейменувати вулицю Пушкінську на Асфальтовану».

«З метою об'єднання суспільства, заради подолання відмінностей, щоб бути єдиною країною кожного дня, пропоную перейменувати вулицю Пушкінську в Києві на вулицю Асфальтовану. Метро Льва Толстого пропонується перейменувати на метро Освітлене. Вулицю Московську - на Неважлива», - написав автор петиції Олександр ‌ Аронець. – Нема різниці, тому такі назви топонімів мають нас об'єднати».

Президент Зе явно недооцінив рівень культури, гідності і почуття гумору українців, які використали дурість і малокультурність «зеленої влади» на свою користь. Українці підняли на сміх подібні заяви глави держави, щоб той зрозумів, в якій країні він є президентом.

Є сподівання, що з клоун-малорос незабаром доросте до культурного рівня столиці, а потім і до великої держави, яку він обпльовував зі сцени кварталу-95 за російські гроші.

Тож підписуйтеся на https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=9310

PS

Харків’яни можуть взяти приклад з киян і зареєструвати петицію про «Перейменування  вулиці Пушкінської на Асфальтовану». Ця громадська ініціатива стане кроком по увічненню пам’яті корумпованого українофоба і мера Харкова Кернеса, який за часів біглого донецького пахана Януковича «прихватизував» всі асфальтові підприємства Харкова і наразі є монополістом в області з виробництва асфальту…

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше