Серпень 2019 року.
Фраза місяця.
Віталій Портников, журналіст

Мене не дивує ситуація, коли один з депутатів новообраної партії «Слуга народу» не шукає слів на адресу журналістки, питання якої йому не подобається.

Мене не дивує, що соратники цього депутата не намагаються його засудити, хоча раніше такі ж витівки з боку представників таку званої старої політичної еліти змушували їх виступати з жорсткими заявами і влаштовувати флешмоб.

Мене не дивує, що більшість українських медіа не виступає на захист своєї колеги, хоча раніше можна було очікувати зовсім іншої реакції.

Все це підтверджує те, що я продовжую говорити після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах, і після того, як створена під його прізвищем партія, отримала більшість у Верховній Раді: «Ми з вами стали свідками справжнього охлократичного перевороту, який був влаштований олігархічними колами і певними представниками політичної еліти, які сподіваються за короткий час використати ті ресурси, які ще залишилися в нашій країні».

Дивуватися тому, що такий охлократичний переворот підтримала більшість українського населення, теж не варто. Більшість українського населення ще декілька десятиліть тому підтримувала владу інших охлократів з комуністичної партії України, і не усвідомлювала, як розвивається цивілізований світ.

Можна сказати, що більшість наших співвітчизників і досі цього не усвідомлюють. Наша з вами задача сьогодні, колеги (звернення до журналістів – ВЗ) робити все можливе, щоб вони до цього цивілізованого світу потрапили, навіть якщо їм доведеться гірко розплатитися за участь у охлократичному перевороті в якості виборців.

Однак для того, щоб ми з вами це завдання виконували, нам потрібно наших колег захищати, нам потрібно не боятися тих представників охлократів, які потрапляють до парламенту чи до президентського офісу. Ті люди не зможуть керувати країною, їхнє правління вске одно закінчиться крахом, які б інші думки зараз не були.

Я розумію, що у людей завжди є сподівання на краще, однак охлократія не може бути дорогою до кращого. До кращого може бути тільки дорога боротьби з охлократією і створення цивілізованої європейської держави, в якій депутати не будуть так розмовляти з журналістом.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Вийдіть із зони комфорту: 10 звичок, які допоможуть досягнути успіху
Продуктивність і відчуття дискомфорту йдуть пліч-о-пліч. Тому стати кращими та успішнішими ви зможете, як тільки вийдете за межі власної зони комфорту і приймете усі виклики, які підкидає вам життя.
Читати більше
Неологізми: коли бракувало слів, письменники створювали нові
Неологізми — нерідкісне явище в XX столітті. Коли письменники втомлювалися від звичних і пересічних слів, вони народжували слова нові. Погляньмо на неповторну мозаїку історій новотворів українських поетів та прозаїків.
Читати більше