Щоб врятувати світ не обов'язково страждати

Ми рухаємось швидко, як ніколи раніше. Багато хто стурбований нескінченними змінами в житті. Але ви можете спостерігати і не брати участь у цих процесах. Ми можемо розуміти, що відбувається, але не відчувати цього. Інші можуть протестувати, хвилюватися або відчувати себе в боротьбі. Але ми можемо бути в іншому місці.

Ви знаєте, хто ви є. Ваша Нова Сутність більше не є частиною тривимірного світу. Біль та страждання більше не ваша справа. Щоб урятувати цей світ, не обов'язково страждати. Натомість можна жити своїм життям у комфорті.

Вихід за межі тривимірності передбачає, що ви більше не берете участі в болі інших. Ті, хто повністю занурений у біль та страждання, хочуть, щоб ви приєдналися до них. Їм треба, щоби інші прийняли їх через такі почуття.

Натомість ви відмовляєтеся, тому що ви більше не граєте за цими тривимірними правилами, і вам більше немає необхідності страждати. Ви очистили цей шлях. Ви можете відчувати себе у ролі спостерігача. Багато хто відчуває напади провини від такого твердження, оскільки в тривимірній ролі ми повинні були захищати або підтримувати всіх, навіть якщо не відчували цього необхідності.

Ця роль для старих енергій, яка більше нічого не вчить. Згадайте, що наша внутрішня Сутність тепер наш гід. Тому, коли виникає відчуття провини чи страху, зосередьтеся на створенні радісного життя для себе, практикуючи свої навички творення.

Почуття провини може підняти голову, якщо ви живете у комфорті, а решта світу, здається, перебуває у вогні. Ми давно пройшли через цю арену болю. Вам не потрібно продовжувати. Тим не менш, інші можуть змусити вас це зробити. Це було вірно для багатьох із нас, коли ми розпочали свій Перехід.

Ті, хто намагається повернути вас до тривимірного страху, швидше за все, будуть тими, хто намагався запалити ваші страхи, коли ви стали на шлях трансформації. Ті, хто не сприймає Великий Перехід, давно не розуміють наших інтересів. Дозвольте цьому бути.

Ваша нова роль полягає в тому, щоб слідувати за своєю внутрішньою Істотою, яка, безумовно, включає нове життя в радості.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше