Що важливо знати про скандинавський екосадок Happy Life — перший у Харкові

21 лютого 2022
Редакція

Унікальність скандинавського екосадка Happy Life проявляється з перших митей. Як тільки ви переступили поріг, тут вас зустрічає справжня сова – таємнича господарка території дитячого щастя.

Проте не тільки живою совою відрізняється скандинавський екосадок Happy Life. Він перший у Харкові зумів інтегрувати інноваційне обладнання до дитячих закладів, побудувати ефективну систему виховання щасливих людей та, що важливо, знайти для цього зелений та тихий куточок у великому місті. 

Що особливого у скандинавському екосадку Happy Life

Діти радісно вітають дивовижну живу сову, яка щоранку зустрічає їх на вході, вона справжня улюблениця дитячих сердець, але це не єдине диво.

Першим у Харкові, цей дитсадок обладнав ігрові кімнати стінами, що вміють говорити.

Тільки уявіть, яке захоплення викликає у дітлахів таке нововведення, впевнені, дорослі, побачивши диво, що говорить, також стають дітьми, і, напевно, по-доброму заздрять своїм дітям. Тому що всім без винятку цікаво грати в чарівному приміщенні, де розмовляють стіни.

До чудес дитсадка можна віднести й інноваційні технології, спрямовані на енергозбереження: будівля обладнана сонячними батареями та тепловими насосами, а отже, енергонезалежна. Діти будуть займатися в приміщенні, де завжди тепло і світло. Погодьтеся, це мегаважливо.

Дивовижно, але у великому обласному центрі організатори зуміли відшукати для дитсадка тихе та зелене місце, обладнавши його комфортним паркуванням.

Крім того, тут поблизу розташовані: ботанічний сад, парк Шевченка та спорткомплекс «Акварена». Така близькість говорить про здоровішу екологію навколо, а також про можливість вирушити з малюком на прогулянку після дитсадка.

Простора світла будівля з меблями з натуральних матеріалів, зелений сад на території та французькі грядки, дитячий майданчик та маленька ферма з домашніми звірами створюють затишну дружню атмосферу, завдяки чому діти йдуть сюди із задоволенням.

Чим унікальне виховання у скандинавському екосадку Happy Life

Скандинавський екосадок Happy Life перший у Харкові зумів виділити найкраще у системах виховання інших країн та адаптувати їх до українських принципів.

Як результат, дітей виховують на найкращих традиціях, з повагою до особистості та її гармонійного фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку.

Підсумуємо: скандинавський екосадок Happy Life зумів надати дітям справді казкові умови, де формується щаслива особистість.


 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше