Розкриття рівняння подвійності в Матриці

Ви коли-небудь думали, як працює тривимірна Матриця, як так сталося, і як відключитися від Матриці?

Самозвані правителі Матриці не хочуть, щоб ви знали наступний секрет: Матриця використовує принцип подвійності, що врівноважує. Цей принцип є механічним, а не етичним законом.

Навіть утримуючи людей у невіданні про те, як насправді влаштована реальність, правителі можуть маніпулювати законами подвійності, щоб служити собі та заплутувати інших. Ось як це працює.

Це рівняння, яке має бути збалансоване. Якщо ви ставите на одну чашу терезів таку грубу річ, як непристойне багатство, то на інший бік терезів, тобто на інший бік рівняння, ви повинні поставити рівну за вагою річ - крайню бідність. Он він, справжній ключ: дві частини рівняння мають бути рівними за вагою, а не за розміром.

У механічному масштабі крихітний мішечок свинцю може врівноважити величезний мішок із пір'ям. Пір'я займає більше місця, ніж свинець, але обидва предмети важать однаково.

Правителі Матриці використовують механіку подвійності, щоб зберегти своє становище на вершині піраміди. У їхній спотвореній версії рівняння подвійності непомірне багатство однієї людини врівноважується величезною кількістю дуже бідних людей. Дві частини рівняння дорівнюють за вагою, але не за розміром.

У Матриці багатство має протиставлятися бідності, інакше воно не вважається багатством. У матричному розумі концепція загального багатства нелогічна, це протиріччя в термінах. Це пов’язано з тим, що оцінка є однією з керівних принципів, що підтримують ієрархічну систему. У Матриці усі не можуть бути однаково багатими. Хтось повинен мати більше, ніж хтось інший, інакше система впаде.

Контролери Матриці маніпулюють дуальністю, поміщаючи крайнощі різні кінці шкали. Цей трюк працює. Він працює і з владою. Одна людина з великою владою врівноважується дуже великою кількістю безправного населення (прикладом може слугувати путінська Росія – ВЗ). Визначення влади у 3D Матриці – «влада над». Чим більше людей контролюють правителі, тим більше влади, на їхню думку, вони мають.

Використовуючи просту механіку дуальності, правителі Матриці століттями зберігали своє колосальне багатство та владу. Вони поставили ієрархію, що ставить їх на вершину. Потім вони підкріпили своє правління системою вірувань для мас, фікцією, створеною правителями, щоб завадити народним масам коли-небудь відкрити справжню природу реальності, оскільки вони зберігали ключі Творіння лише для себе.

Усі соціальні структури підтримують 3D Матрицю, просуваючи ту саму систему вірувань під різними обличчями (масками), гарантуючи, що неосвічені, експлуатовані маси продовжують шукати якусь зовнішню силу, щоб врятувати їх, ніколи не знаючи, що сила, яку вони шукають, знаходиться у кожного з них усередині.

У дуальності ми переживаємо відділення, від самопізнання, від «Я Джерела» всього сущого. Цей простий факт існування був доведений до крайності, і використаний правителями Матриці в особистих цілих. Їх система заснована на невігластві і духовній незрілості населення.

Світові правителі роблять ставку на те що, ви не розгадаєте їх махінації. Матриця тримає нас у невіданні через наші переконання та страхи. Вона каже нам, що нерівність, жадібність та експлуатація є природними речами. Коли ми віримо, що Земля – це планета виживання, ми боїмося безсилля та злиднів. Занурюючись у страх, ми посилюємо та відтворюємо Матрицю.

Усі системи Матриці можна звести до кількох фундаментальних принципів, якими вони керуються, та забезпечують стабільність та структуру. Основними передумовами, що лежать в основі Матриці, є оцінка, контроль і вигода.

Застосування принципів Матриці практично призводить до наступного. Можливо, ви ними не користуєтесь у вашому житті, але ви можете посперечатися, що вони існують десь у світі. Оцінка породжує нерівність. Контроль здійснює експлуатацію, а прибуток призводить до приватизації та конкуренції. Бідність, експлуатація і голод є результатом системи, орієнтованої на отримання прибутку, що дозволяє одним людям отримувати вигоду зі страждань інших.

На перший погляд це може виглядати нормально, але глибша реальність така, що всі стають причетними цього процесу. Ніхто не вільний від карми нижчої свідомості. Якщо одна людина поневолена, то весь світ поневолений. Якщо одна людина голодна, то увесь світ голодний. Коли кілька людей контролюють загальні ресурси, коли можуть підвищувати вартість цих ресурсів, утримуючи їх від населення, світ відчуває дефіцит.

Кожен із принципів, що підтримують Матрицю, можна замінити на його повну протилежність. Оцінка замінюється рівністю. Контроль замінюється повагою, прибуток небагатьох замінюється загальним достатком. Стара парадигма контролю та панування може існувати лише тоді, коли люди в ній залишаються у незнанні про більшу реальність – реальність Любові.

Як тільки дитина навчиться читати, вона вже не зможе розучитися читати. Вона читає скрізь, де вона тільки знайде літери чи текст. Так само, коли досягнуто свідомості Єдності, Єдності зв'язку, ви не можете ігнорувати те, що знаєте. Ви поширюєте Єдність та Любов на усіх навколо вас.

Матриця руйнується, бо її підтримка страху та дефіциту зникає. Це досягається збільшенням кількості усвідомлених людей, які вже не живлять своєю енергією 3D Матрицю.    

www.youtube.com

 Канал Житель TV

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше