РОСІЙЬСКА СПІВАЧКА ПРОДОВЖУЄ атакувати УКРАЇНУ.

Сафонова розмістила на своїй сторінці у мережі Facebook пост, у якому звинуватила український гурт Lama та особисто його вокалістку Наталю Дзеньків у «піарі на крові», «націоналізмі», «ненависті»  та «цинізмі», заявляючі, що це буцім-то вони "напали" на неї (хоча насправді все навпаки - росіянка першою почала переслідувати український колектив). До того ж, росіянка спробувала «давити на жалість» тим, що вона є хворою на рак, і намагалася спростувати факти своїх виступів у окупованому росією Криму у 2014 (не вийде!). Наталю та її гурт Марина назвала "маловідомою", хоча Наталю та її музику знає набагато більше людей (навіть у самій росії). Марина стверджує, що "Ламою" її назвали батьки (однак справжнє ім'я є Марина), далі, що буцім-то українці "незаконно використовують її музичний бренд" й буцім-то "викрали" його, тоді як строк дії патенту росіян на назву Lama стік, тоді як патент на український гурт Lama діє. Однак, це не зупиняє російських недобросовісних "артистів" від спроб переслідування та намагання "заткнути" українські музичні колективи. Ще раніше Дзеньків повідомляла про суди за право на назву та творчість, які були виграні українською стороною:"У мене були суди, пов’язані з російською Ламою. Ні з того, ні із сього в момент нашої ламівської великої популярності з’явилася російська Лама. Вона погрожувала, щоб я змінила назву. Те саме зараз відбувається й у політиці. Мені говорили, щоб я змінила ім’я, бо та російська Лама хоче панувати. Мене то так заїло, ми виграли всі суди й відстояли себе. Ми її сюди не пустили." http://wedding.molbuk.ua/love_story/288-lama-moya-dusha-ogolena.html Але росіянці цього здалося мало, і в 2018-му вона вирішила атакувати знову  Дії та закиди росіян про "викрадання бренду" та "клонування" виглядають, як спроба самопіару за український рахунок. Росіянка пише, що "глядача не обдуриш", і глядачі та прихильники це підтверджують, обираючи та підтримуючі саме українських музикантів, чудово обходячись без російських.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше