про рівність і справедливість

15 січня 2017
Panfilenko Anastasia
Так, звісно, абсолютної рівності не може бути у суспільстві. Не може існувти народу, який би складався цілком з людей, рівними між собою за соціальним становищем. Багаті й бідні існували, існують і будуть існувати. Кожен живе на такому рівні, який його влаштовує: хтось працює більше, хтось - менше, бо комусь не вистачає високої заробітної плат, а когось цілком задовольняє низька. Але подібна система виконується лише за умови справедливості у суспільстві. А корупція - не справедливість.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше